Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Společná televizní anténa - dotazník uživatelů

Zda je v dnešní době společná televizní anténa pro obyvatele bytových domů přínosem a zda existují nějaké cesty dalšího rozvoje případně rozšíření, jsem se zamyslel ve svém příspěvku Společná anténa ano či ne na těchto stránkách. Někdy mi připadá, že slovní spojení společná televizní anténa je bezmála sprosté slovo. Ale je tomu opravdu tak ?

Jaký má být smysl tohoto průzkumu

Přestože je příjem pozemního vysílání v normě DVB-T2 v současné době "válcován"nabídkou přehršlí internetových televizí, jsem přesvědčen, že v klasickém bytovém domě převažuje příjem televizních programů právě přes klasickou společnou televizní anténu. Důvod je dle mého názoru jednoznačný - jednak je v pozemním vysílání pro řadu diváků takové množství televizních programů, které naplňuje (byť ne stoprocentně) jejich očekávání, jednak je příjem těchto programů bezplatný (asi rozhodující argument).

Tato anketa má proto potvrdit nebo vyvrátit správnost tohoto názoru.

Dotazník k této anketě bude dostupný do 31.3.2023, pak si dovolím zde zveřejnit statistické výsledky. Díky za spolupráci.

Komu je tento dotazník určen

Jak vyplývá z podstaty věci, pak primárně těm divákům a uživatelům, kteří bydlí v bytových domech, kde je společná televizní anténa k dispozici, u těch bude zřejmě jejich mínění nejvíce vypovídající. Názor ostatních, kteří společnou televizní anténu nemají je také zajímavý, poprosil bych pouze o skutečný názor na věc, rád bych, aby tento "průzkum" měl pokud možno vysokou vypovídací schopnost.

Poděkování

Moje soukromé stránky nemají takový dosah, aby byly schopné oslovit velký počet uživatelů. Poprosil jsem proto další provozovatele stránek s podobnou tématikou o spolupráci.

Chtěl bych touto cestou zároveň poděkovat provozovatelům těchto webů jakožto i adminům facebookových skupin se stejnou tématikou.

Jedná se především o tyto weby :

logo tvweb Televizniweb.cz

logoparabola parabola.cz

a také tyto facebookové skupiny :

Česko si užívá DVB-T2

logo tvweb Televizníweb.cz

Pojďme na to!

Po kliknutí na odkaz níže vstoupíte již přímo do dotazníku, jehož vyplnění nezabere více jak minutu. Za jeho vyplnění předem děkuji. 

Zajímá vás výsledek ?

Na odkazu Průběh ankety najdete průběžné výsledky v daný okamžik, hlasování stále probíhá.