Pracovní doba o vánočních svátcích

Vánoce jsou prý svátky klidu a pohody. To platí ovšem jen do té doby, kdy v kouzelné bedýnce zvané televizní přijímač  škytne a pak úplně zhasne. Sbohem, Pyšná princezno, Mrazíku, o Sám doma ani nemluvě ! Dosud roztomilé dětičky se pomalu změní v nevycválanou chásku schopnou zdemolovat byt a roztomilá ženuška nabývá podoby devítihlavé saně.

Neštěstí nechodí po horách ...

Podle známých Murphymo zákonů (například :"Co se má rozbít, se rozbije") se to prostě může stát, svátky nesvátky.

Možných příčin je asi milion a že si nás vybere zrovna o svátcích je prostě smůla.

Mnohdy nemusí jít o fatální závadu, ono bohatě postačí špatně přepnout televizor, uživatelé set top boxů tuto situaci důvěrně znají.

není signál

Není to konec světa !

Tak jako každý rok jsem připraven i během svátků kdykoli (v rámci možností) pomoci. Nemám pevnou pracovní dobu, proto se neostýchejte v případě potřeby zavolat kdykoli, telefon 605 240 909 je k dispozici. Zrovna tak můžete použít email, chat, zkrátka podle libosti. Nevěřili byste, kolik banálních závad lze vyřešit i po telefonu, pro ostatní opravy antén, společných televizních antén, satelitů a podobně mám dostatek dílů.

I nenadálá potřeba nového televizoru nemusí být neřešeitelná. Díky VIP účtu o jednoho z největších prodejců spotřební elektroniky je možno pořídit nový televizor v řádu hodin.

A nemusí jít pouze o nepředvídatelné závady v oblasti televizního příjmu. Některým rodinám, samozřejmě těm, které nezlobily,  Ježíšek možná nadělí televizor nový. Nastavení nového televizoru nebývá úplně jednoduché a pro někoho to může být nepřekonatelný problém. I v tomto příapadě není problém se ozvat a nový výrobek zprovoznit tak, aby ihned sloužil svému účelu.

Nezapomínejte také na své starší rodiče, kteří jsou v těchto svátečních chvílích na výpadek televizního vysílání velmi citliví, protože televize pro ně bývá mnohdy jediným společníkem.

Přeji všem pohodové svátky a nezapomeňte, že je kam se obrátit.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.