Úvod

Převažující činností je návrh a montáž antén pro pozemní i satelitní příjem TV programů včetně příslušných rozvodů v domě.

Chcete si pořídit nový výrobek spotřební elektroniky ? Nevíte si rady ? Potřebujete pomoci radou, instalací či nastavením ?

Řada z vás jistě zažila situaci, kdy si pořídila nějaký výrobek nebo službu a hlavně v počátcích vzhledem ke složitosti a neznalosti ovládání potřebovala pomoc s nastavením či běžným užíváním.

Řada z vás má také smutnou zkušenost s tím, že zájem obchodníka o svého zákazníka končí dodáním výrobku či služby (a hlavně zaplacením) a pak ho ponechá napospas osudu bez jakékoli podpory.

Řada z vás si třeba na nějaké nastavovaní a přizpůsobení výrobku nebo služby prostě netroufá.


Protože každý má svého lékaře, oblíbeného instalatéra, automechanika, i já bych se rád stal "dvorním" technikem, který zná potřeby svých zákazníků, na kterého se mohou obrátit v případě technických dotazů nejen z oblasti realizace anténních a satelitních rozvodů.


V sekci SLUŽBY jsem proto navrhnul řadu dalších témat a otázek, které jsem schopen pomoci vyřešit, případně navrhnout řešení. Jedná se běžné situace, se kterými se může potkat většina uživatelů.

Naznačené situace a problémy jsou nastíněny pouze heslovitě a samozřejmě nejsou vyčerpávající, pokud zde tedy nenajdete přímo Váš problém či požadavek, nevadí, vše se dá řešit.

V rámci stránky Privátní technik na Facebooku jsem založil novou skupinu Technická poradna. Zde je možno diskutovat o celé škále technických problémů týkajících se televizního příjmu, internetu, wifi, prostě veškeré domácí techniky, která s námi právě nekamarádí. Nevíte-li si proto s něčím rady, zkuste to v této skupině, protože víc hlav víc ví.

Pokud vyplníte svůj email do formuláře Buďte v obraze v levé části stránky, budete automaticky dostávat upozornění na nové příspěvky týkající se například výluky vysílačů, nových programů a podobně.

Nově je vám také k dispozci automatický asistent Smartík, který vám může pomoci s rychlým vyřešením případného požadavku. Občas na vás "jukne" v pravé části obrazovky ve formě chatu, který samozřejmě můžete kdykoli využít.

Pokud někdo řeší nějaké z uvedených témat nebo problémů a neví si rady, neváhejte mě kontaktovat.

Pavel Wünsch

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.