Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Vážení přátelé,

V minulém roce jsem strávil v obcích postižených tornádem nezapomenutelné tři měsíce. Tolik zmaru a zároveň odhodlání dát vše do pořádku jsem v životě neviděl. Nejsem stavař, takže v tomto směru jsem nemohl pomoci, ale snad jsem přispěl svou troškou do mlýna alespoň řadou rekonstrukcí a výstavbou nových antén pro příjem televizních programů.

Pravda, bylo to občas poznamenáno zmatky a vše se dělo "za pochodu", ale ve finále se dílo vždy podařilo.

Řada místních mě kontaktuje i v současné době s dotazech, zda i letos vypomohu místním anténářským firmám se zvládnutím velkého objemu zakázek, aby i v novostavbách bylo po večerech u televizoru veseleji.

Vzhledem k poměrně velké vzdálenosti a s tím spojenými náklady je pro mě rozhodující, aby byl zájem o opravy nebo stavbu nových antén dostatečný. 

Předpokládám proto, že pokud se sejde dostatečný počet zájemců o stavbu nových případně opravy stávajících anténních systémů, s vlastní realizací bych začal předběžně ve druhém červnovém týdnu. Moje představa je taková, že bych byl schopen pracovat v obcích postižených tornádem vždy od úterý do pátku (pokud by to bylo nutné, tak vyjímečně i o víkendu). Jinak víkendy a pondělky bych vyhradil svým zákazníkům ve svém domovském regionu, tedy ve Východních Čechách.

Nabídka se samozřejmě týká jak všech oprav antén a rozvodů, tak stavba antén nových a také realizace nových rozvodů v domě. A samozřejmě hovoříme o příjmu jak pozemní, tak satelitní televize, FM i digitálního rozhlasu. 

Abych udržel tentokrát nějakou "štábní kulturu", zachoval pořádek v evidenci a na nikoho nezapomněl, vytvořil jsem formulář (na konci tohoto textu), po jehož vyplnění obdrží zájemce potvrzení o tom, že všechny údaje byly zařazeny do databáze (a tudíž se nikde neztratí). Následně budu každého kontaktovat, abychom společně specifikovali veškeré požadavky a na základě toho bude možné navrhnout již praktické řešení na míru každému zájemci včetně návrhu ceny. Pokud si potom vše odsouhlasíme, v řádu několika dnů bude možno zakázku realizovat.

Zájemcům doporučuji použít k poptávce vyplnění dotazníku, je to velmi rychlé a jednoduché pro všechny, ale kdykoli mě samozřejmě můžete kontaktovat i telefonicky na telefonu 605 240 909, emailem, na chatu, každému dle libosti.

Všechny zájemce poptávající opravu nebo realizaci nového anténního systému proto prosím o vyplnění následujícího dotazníku :

[Není to nutné, ale do poznámky by bylo fajn alespoň předběžně uvést, zda máte zájem o pozemní nebo satelitní příjem, případně obojí, počet televizorů (zásuvek) a podobné praktické informace] 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.