Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Pomáhám

 • Projekt Skřivany

  Domov sociálních služeb Skřivany poskytl azyl několika desítkám ukrajinských uprchlic s dětmi. Byť by se mohlo zdát, že ubytování na zámku je romantika a pohodlí samo, vzhledem ke stáří zařízení to žádný luxus opravdu nebyl.

  Aby byl pobyt v tomto zařízení alespoň o trochu přijatelnělší (pokud to ovšem postavení válečného uprchlíka vůbec dovoluje), rozšířil jsem společnou televizní anténu o ukrajinské televizní programy, aby ubytované maminky měly alespoň částečný pocit domova.

  28. 10. 2023 | Článků: 1

 • Projekt hospic Červený Kostelec

  Řízením osudu jsem se za velmi smutných okolností seznámil s prostředím Hospice Anežky České Červeném Kostelci. Byl jsem velmi pozitivně překvapen prostředím a naprosto skvělým přístupem personálu.

  Vzhledem k tomu, že v místě byl problém s příjmem televizních signálů, provedl jsem zdarma rekonstrukci zařízení společné televizní antény hospice a zároveň rozšířil počet přenášených televizních programů ze satelitní distribuce.

  Doufám, že i tato maličkost dokázala klientům tohoto velmi užitečného zařízení alespoň trochu zpříjemnit pobyt.

  28. 10. 2023 | Článků: 1

 • Ukrajina - УКРАЇНА

  Naše republika přijala několik set tisíc uprchlíků z Ukrajiny.

  Každý si asi živě si dokáže představit tu spoustu problémů, které takové přesídlení pro všechny uprchlíky znamená. Připravil jsem proto souhrn užitečných informací v ukrajinštině o možnostech příjmu ukrajinských televizních programů v naší republice.

  Наша республіка прийняла кілька сотень тисяч біженців з України.

  Кожен, безумовно, зможе представити багато проблем, які таке примусове переселення означає для біженців. Тому я підготував зведення корисної інформації українською мовою про можливості прийому українських телепрограм у нашій республіці. Прийом телевізійних програм на рідній мові, новини та розваги можуть краще подолати розлуку.

  28. 10. 2023 | Článků: 5


inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.