Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Vážení moravští přátelé,

1. Nastává podzim a počasí nám již přestává být příznivé. I anténní technik je jenom člověk a možnost montovat venku antény bude zanedlouho pouze pro velmi otrlé.

2. Covidová epidemi opět nabývá neskutečně na síle. Může se proto klidně stát, že bude opět omezen pohyb v rámci republiky. Proto chci využít současného stavu k další výpravě do regionu postiženého tornádem, pokud to jde relativně dobře, a to nemusí (bohužel) trvat dlouho.

Při svých cestých obcemi postiženými tornádem stále vidím minimálně dvě třetiny domů bez antén pro pozemní TV či SAT vysílání. Samozřejmě existují alternativy k tomuto vysílání, ale nechce se mi věřit, že tolik lidí jich využije.

Přátelé, chápu, že příjem televize nebyl pro mnoho z vás prioritou v době, kdy zachraňovali holé životy a majetek . Dnes jsme jinde, drtivá většina z vás bydlí, ale stále si neuvědomuje, že na zasněženou střechu nikdo nepoleze.

Zanedlouho jsou vánoce, které chceme všichni asi prožít v relativním klidu a pohodě, pokud to situace dovolí. K těmto svátkům neoddělitelně patří i pohádky, filmy a relax obecně. Světe div se, televize bez antény opravdu nehraje. A Vánoce bez Mrazíka, Šíleně smutné princezny a podobných pecek si snad ani nejde představit.

Při vší úctě, za nepříznivého počasí se toho mnoho dělat nedá, protože zdraví a bezpečnost je na prvním místě. Už je mi přes 60 let a hrdinství rád přenechám mladším.

Proto s jistou dávkou lítosti oznamuji, že plánuji zřejmě jednu z posledních cest do postiženého regionu od 8.11.2021 do 12.11.2021.

Tentokráte sebou vezu poněkud více potřebného materiálu a komponent, abych byl schopen vyhovět i zájemcům, kteří se přihlásí během týdne. Pokud by bylo potřeba, zdržím se i o několik dnů déle. Jsem tedy připraven vyhovět i těm, kteří se přihlásí na poslední chvíli.

Vzhledem k epidemiologické situaci prosím všechny, kteří se již přihlásili i ty, kteří o tom uvažují, aby v případě pozitivního testu montáž antén odložili. Sám jsem sice očkován, ale mám také rodinu a nerad bych domů přivezl nepříjemný dárek, jsem také jenom člověk.

Za tuto ohleduplnost všem předem děkuji.

 

Pokud seznáte, že moje služba je pro vás potřebná, kdykoli mě kontaktujte na telefonu 605 240 909.

Případné možné další pokračování prací v obcích postížených tornádem budu aktualizovat nadále podle počasí a bohužel také situace covidové epidemie.

Mějte se fajn a přeji hodně sil.

Pavel Wünsch

 

Přidat komentář

Přehled komentářů

  • Dobrý den rád bych si nechal taky udělat antény děkuji

    31. 10. 2021 17:29:49 | Pavel Blažej

    Hrušecka 162 Tynec - Hrušky

    Odpovědět

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.