Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Jaký byl rok 2023

S koncem roku je dobré se na chvilku zastavit, ohlédnout se zpět a zhodnotit, co se povedlo.

Co si budeme povídat, nedobrý stav ekonomiky se projevil i v mém oboru. Je velmi znát, že vzhledem k hospodářské situaci státu lidé šetří a promýšlí každou investici. A to se týká i konstrukce nových antén a domovních rozvodů, případně jejich modernizace.

A není se čemu divit

Nechci tyto stránky "zaneřádit" politikou, ale je nad slunce jasnější, že finanční situace lidí není opravdu dobrá, a to má zásadní vliv i na ty nejmenší řemeslníky jako jsem já.

Pokud tuto zemi řídí spolek, jehož předseda, Slunce naše nejjasnější, dokáže vyplodit následující úvahu (cituji):

"Nevyvíjí se to dobře, ale je vidět, že jdeme správným směrem"

pak je jasné, že něco není v pořádku.

životní úroveň

I přes toto složité období se mi podařilo například integrovat do těchto stránek některé technologické novinky, jako je třeba online chat nebo možnost uskutečnit telefonní hovor přímo z těchto stránek. Obě tyto komunikační cesty jsou ze strany uživatelů těchto stránek široce využívány, což mě opravdu těší.

Rostoucí počet uživatelů stránek nejlépe dokreslují následující grafy :

statistika webu prosinec 2023

Nárůst uživatelů je markantní především v průběhu roku 2023:

statistika webu rok 2023

Rostoucí návštěvnost stránek mi dělá skutečnou radost, protože má člověk alespoň pocit, že si je nepíše pro sebe a že informace zde získané jsou pro někoho užitečné.

Nejsem žádná tisková agentura, tyto stránky píši pouze proto, že se snažím přenášet mezi čtenáře své poznatky z každodenní práce anténního technika, protože se držím zásady, že není třeba znovu vynalézat kolo. Více o zaměření těchto stránek v příspěvku O tomto webu. Najdete mě také na Facebooku a Twitteru.

A nejde samozřejmě jen o návštěvost stránek.

Během roku 2023 jsme spolu ať již telefonicky nebo přes chat řešili stovky technických dotazů. Je neuvěřitelné, že odhadem 90% technických problémů se nám společně telefonicky podařilo vyřešit. Jednalo se o takové závady jako špatně přepnutý televizor, jeho naladění, naladění satelitních programů a podobně. Takové "problémy" se mohou zdát směšné, ale pro neznalého uživatele bývají mnohdy neřešitelné. Jsem proto rád, že jsem mohl přispět k jejich vyřešení a nastolení domácí pohody.

Díky vašim hodnocení se mi daří obsazovat čelní příčky žebříčku Firmy.cz v oboru Prodej a servis antén a satelitní techniky v ČR. Takové hodnocení je samozřejmě zavazující a současně ukazuje, že je stále co zlepšovat. Zároveň je to potvrzení skutečnosti, že kvalitní a dobře odvedenou práci dokáží zákazníci ocenit. Za milá hodnocení samozřejmě děkuji a vynasnažím se, aby pro ta negativní nebyly důvod.

Chtěl bych touto cestou poděkovat všem za přízeň a zaroveň touto cestou popřát do nového roku 2024 jen to nejlepší, hodně úspěchů v osobním i pracovním životě a především pak hodně zdraví.

Bude mi ctí se s některými z vás v tomto roce setkat při řešení vašich požadavků a zakázek.

Považujete uvedené informace za přínosné ? Podělte se o ně s ostatními prostřednictvím sociálních sítí !

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.