Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

České televizní programy včetně Nova Sport 6 na Slovensku

Slovenští televizní operátoři vyřadili v poslední době celou řadu českých televizních stanic a vzápětí přišel nespočet dotazů od slovenských diváků, zdali existuje (a podotýkám legální) způsob, jak oblíbené české programy na Slovensku přijímat.

logo telly 400x200

Řešením může být Telly přes internet

Platforma Telly nabízí kromě satelitní distribuce programů také televizi přes intenet, a to jednak přes aplikaci pro SMART televizory, jednak s pomocí internetového set top boxu.

Pro příjem programů Telly na Slovensku připadá do ůvahy pouze příjem prostřednictvím aplikace v televizoru nebo jiném podporovaném zařízení.

Proč Telly na Slovensku pouze přes aplikaci

Odpověď je jednoduchá - Telly na území Slovenské republiky nezajišťuje servis set top boxů, proto je nelze případným zájemcům nabídnout a sledování Telly je proto na území Slovenska omezeno pouze přes aplikaci pro Smart televizory, Aplle TV, zařízení Android a další.

Základní parametry internetové televize Telly

  • televizní program můžete zastavit, posunout, vrátit na začátek
  • k dispozici je sedmidenní archiv televizních pořadů s 20 000 hodinami zábavy
  • máte k dispozici 100 hodin na vlastní nahrávky až na 30 dnů
  • televizní programy lze sledovat až na 6 zařízeních
  • internetová televize Telly je dostupná v celé EU

Nova Sport 6 a programová nabídka Telly

Programová nabídka Telly může být pro slovenského diváka velmi atraktivní, protože mimo českých televizních programů, které byly v nedávné době slovenskými televizními operátory vyřazeny z nabídky, jako jedna z mála nabízí sportovní program Nova Sport 6. Tento program ocení především fanoušci motoristického sportu, neboť jako jediný nabízí všechny přímé přenosy Mistrovství světa silničních motocyklů MotoGP.

Telly nabízí v internetové distribuci programové balíčky Malý, Střední a Velký, pro sportovní fanoušky je určen speciální balíček Sport.

Seznam programů přísušného balíčku zobrazíte kliknutím na jeho název.

nova sport 6

Navíc neveřejná cenová nabídka na internetovou televizi Telly

Případný zájemce najde veškeré informace o programové nabídce internetové televize Telly na stránkách Telly, kde jsou uvedeny i ceny jednotlivých programových balíčků. Co tam ovšem nenajde, je neveřejné cenová nabídka, která je mimořádně zajímavá.

Malá nápověda - neveřejná cenová nabídka na internetovou televizi Telly je výhodnější než akční nabídka.

Jak získat internetovou televizi Telly za neveřejnou nabídku

Jednouše, kdykoli mne kontaktujte na telefonu +420 605 240 909 nebo na emailu pavel.wunsch@privatnitechnik.cz, na chatu, prostě dle libosti. Sdělím vám konkrétní cenovou nabídku a v případě zájmu zajistím uzavření standartní smlouvy s Telly na vybraný programový balíček. Pro uzavření smlouvy jsou potřeba klasické údaje (jméno, příjmení, adresa bydliště, telefon, email, číslo občanského průkazu nebo jiného dokladu, rodné číslo).

Jak to probíhá

Po předání údajů potřebných k uzavření smlouvy a jejich zpracování je zákazník kontaktován telefonicky zákaznickým servisem Telly, kdy dojde k telefonickému souhlasu s podmínkami smlouvy. Na email zákazníka je odeslána faktura na vratnou kauci ve výši 500.-Kč (v přepočtu cca 21eur). Po zaplacení kauce přijde zákazníkovi email s přístupovými údaji do aplikace Moje Telly, kde si již zákazník sám vygeneruje párovací kódy do aplikace Telly pro svůj Smart televizor nebo jiné podporované zařízení. Celý proces uzavření smlouvy je rychlý (max 1 až 2 dny) a závisí pouze na rychlosti převodu vratné kauce na účet Telly.

Jak probíhá placení za služby Telly

Každý měsíc obdrží zákazník emailem fakturu za služby zpětně. Po 6 měsících řádného splácení faktur dojde také ke spotřebování kauce (kauce bude použita na úhradu poskytnutých služeb), zákazník bude platit o to méně.

Placení probíhá platbou na korunový účet Telly u Unicredit Bank, veškeré informace k mezinárodním platbám (IBAN číslo Telly účtu ) jsou veřejně dostupné na stránkách Telly.

A to nejlepší nakonec

Chcete si intenetovou televizi Telly vyzkoušet naživo a především zadarmo ?

Nainstalujte si do svého televizoru, mobilního telefonu, tabletu či jiného zařízení aplikaci Telly, zavolejte mi a já vám poskytnu na omezenou dobu párovací kód pro vaši aplikaci. Pak se stačí pohodlně usadit v křesle vychutnat si například Velkou cenu USA MotoGP, případně zajímavé dokumentární filmy na Prima ZOOM.

Příjemnou zábavu!

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.