Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Nová programová pozice v DVB-T2 multiplexu 23

V pozemním celoplošném DVB-T2 multiplexu provozovatele Českých Radiokomunikací se objevila nová programová pozice s názvem TEST 4. Zařadila se tak dalším zatím prázdným programovým pozicím TEST 1, TEST 2 a TEST 3.

DVB-T2 multiplex 23

V pozemním DVB-T2 multiplexu 23, který provozují Česká Radiokomunikace, se vysílají programy, NOVA, Nova Cinema, Barrandov TV, Barrandov Krimi, Kino Barrandov, NOE TV a Televize Seznam.

Již cca 3 měsíce jsou zde vytvořeny zatím prázdné programové pozice TEST 1, TEST 2 a TEST 3. Nyní je doplňuje další programová pozice TEST 4.

car

Jak naladit

Televizory a set top boxy s automatickým laděním naladí program automaticky (většinou bude zařazen na konci seznamu programů), u ostatních je třeba znovu vyhledat programy na příslušném kanálu, kde je ve vašem místě vysílán celoplošný DVB-T2 multiplex 23.

Co zde můžeme očekávat

Jak již bylo potvrzeno, ve zmíněném DVB-T2 multiplexu 23 bude od 1.března tohoto roku nově zařazen program Spektrum home, více v příspěvku Program Spektrum home od 1.března v pozemním vysílání. Tento program obsadí současnou pozici TEST 3.

K čemu budou sloužit další prázdné programové pozice je zatím zahaleno tajemstvím a nezbývá nám, než se nechat překvapit.

Vyjádření Českých Radiokomunikací :

Do celoplošné DVB-T2 sítě 23 jsme zařadili novou testovací pozici Test-4. Důvodem je obsazení Test-3 AMC stanicí Spektrum Home od 1.3. a zájmem o vysílání ze strany dalších subjektů. Vysílání testovacích pozic zajistí vyšší proladěnost na TV přijímačích pro nové stanice.

Přidat komentář

Přehled komentářů

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting