Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

V pozemním DVB-T2 vysílání se brzy objeví nové celoplošné programy

V pozemním multiplexu 23 Českých Radiokomunikací zůstaly po spuštění celoplošného programu A11 dvě volné pozice s názvy TEST 1 a TEST 4.

Jak se zdá, na ocet dlouho nezůstanou.

A11 Sport

Na pozici původního TEST 1 by se měl v srpnu objevit nový program A11 Sport.

Televize A 11 Sport plánuje vysílat pořady ze světa 2. hokejové ligy a mládežnického hokeje, fotbalové zajímavosti a aktuality z fotbalové juniorské ligy, florbalové zápasy, volejbalové i basketbalové přenosy, golfové turnaje (Czech PGA Tour), běžecké a cyklistické maratony, jezdectví a mnoho dalších.

A11 sport

teleshopping

TopMerch

Teleshoppingový program TopMerch by měl nahradit současnou programovou pozici TEST 4.

Jak vyplývá z vyjádření Marcela Procházky, zástupce Českých Radiokomunikací, provozovatele multiplexu 23, mělo by se tak stát "v nebližší době".

Pozemní televizní vysílání DVB-T2 roste

Obliba bezplatného šíření obsahu v poslední době roste (i přes černé scénáře různých škarohlídů), a to i mezi mediálními skupinami a vysílateli, kteří dosud v oblasti šíření bezplatného televizního programu nepůsobili. Pozemní vysílání DVB-T2 má celoplošné pokrytí, je jedinou bezplatnou platformou, kyberneticky odolnou a energeticky efektivní. Geopolitická situace nahrává tomu, aby existovalo i po roce 2030. A to je dobře ! Více informací o stavu DVB-T2 v ČR a výhledu do budoucna v kontextu dalších technologií v článku Udrží se pozemní televizní vysílání i po roce 2030 ? na webu televizniweb.cz.

Vedoucí postavení v tomto směru drží svou aktivitou České radiokomunikace, avšak nesmíme zapomínat, že nezanedbatelná kapacita se ukrývá i v regionálních sítích, které mohou do budoucna překvapit. Na tom může divák jen profitovat.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.