Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

V pozemním DVB-T2 vysílání by se mohl objevit nový sportovní program TV Arena

Po dlouhé době stagnace se s novými televizními stanicemi v pozemním DVB-T2 vysílání doslova"roztrhl pytel. Pražská společnost Perinvest, a.s. požádala RRTV o udělení licence pro pozemní DVB-T2 vysílání pro program s názvem TV Arena. A aby to bylo ještě napínavější, poslední zprávy říkají, že název stanice byl na poslední chvíli změněn na A11 Sport, což naznačuje úzké propojení s provozovatelem nové televizní stanice A11, která zahájila vysílání 27.dubna 2023.

TV Arena

TV Arena (respektive A11 Sportmá být  sportovní televizní stanice. Program stanice má být složen ze sportovních přenosů, sestřihů nejlepších momentů, magazínů, dokumentů a diskusních pořadů. V programovém schématu nebudou chybět ani pořady zaměřené na zdravý životní styl a celkovou fyzickou kondici.

V provozu jsou již webové stránky této stanice, které najdete na adrese TV Aréna, kde se ještě prezentuje jako TV Aréna, nikoli jako A11 Sport.

TV Aréna

Stanice A11 Sport plánuje živé přenosy z významných sportovních událostí a soutěží, ale také sportovní magazíny a dokumenty. V programu by se měly objevit pořady ze světa 2. hokejové ligy a mládežnického hokeje, fotbalové zajímavosti a aktuality z fotbalové juniorské ligy, florbalové zápasy, volejbalové i basketbalové přenosy, golfové turnaje (Czech PGA Tour), běžecké a cyklistické maratony, jezdectví a další disciplíny.

Vysílání TV Arena má být dostupné také prostřednictvím satelitu, kabelových operátorů, v IPTV a online. V pozemním DVB-T2 vyílání by se tato stanice měla objevit v multiplexu 23 Českých radiokomunikací, kde jsou momentálně připravené dvě prázdné programové pozice s názvem TEST 1 a TEST4 . Nová sportovní televizní stanice má začít vysílat na podzim tohoto roku a podle vyjádření zástupce Českých Radiokomunikací Marcela Procházky by měla obsadit současnou programovou pozici TEST 1.

Vyčerpávající informace k této nové televizní stanici najdete také v příspěvku Jana Potůčka na portálu televizniweb.cz v článku A11 Sport nebo TV Aréna ?, případně   A 11 Sport odstartuje na podzim v multiplexu 23 obsadí pozici TEST 1. Články obsahují spoustu zajímavostí k této nové televizní stanici, především také k její programové náplni.

Pokud se skutečnosti uvedené v tomto článku potvrdí, bude se bezesporu jednat o zajímavé obohacení sportovní nabídkyv pozemním DVB-T2 vysílání.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.