Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Exkluzivní partner Telly

Dovoluji si oznámit, že jsem se k 1.červnu tohoto roku stal exkluzivním partnerem Telly.

Nová úroveň partnerství

Zařazení mezi exkluzivní partnery Telly beru s pokorou jako ocenění současné spolupráce a na druhou stranu jako výzvu do budoucna.

S Telly nás spojuje společná strategie i cíl, a tou je bezesporu na prvním místě spokojený zákazník.

Telly exkluzivmí partner 400x300

logo telly 400x200

Nadstandartní péče o zákazníka

Ve vzájemné spolupráci s Telly připravujeme další zkvalitnění služeb pro zákazníky Telly tak, aby případné technické problémy mohly být řešeny bezodkladně.

Služby Telly a podpora zákazníků ještě kvalitnější

Pokud jste zákazníkem Telly a potřebujete vyřešit jakýkoli technický problém, neváhejte se na mě kdykoli obrátit. To samé platí i pro případné zájemce o služby Telly. Pokud si nejste jisti, zda nabízená služba je pro vás ta nejvhodnější, kontaktujte mě a společně všechny aspekty projdeme a jsem přesvědčen, že spoelčně najdeme řeěšení, které pro zákazníka přinese maximální spokojenost za přijatelnou cenu. V tomto směru připomínám, že Telly nabízí u řady služeb i neveřejné cenové nabídky, proto je vhodné se o nich informovat. Zároveň není problém poskytnou službu (například internetové televize) na vyzkoušení.

Zároveň poznámka k zákazníkům jiných televizních operátorů - můžete se na mě, tak jako dosud, samozřejmě dále obracet, nikoho jsem nikdy nenechal na holičkách.

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting