Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Fotbalová technická pohotovost

Miliony fanoušků po celé Evropě budou sledovat zápasy svých oblíbených týmů, ať už prostřednictvím pozemního nebo satelitního vysílání.

Ale znáte to, neštěstí nechodí po horách ale po lidech. Včera při sledování běžných pořadů televizor šlapal jako hodinky a dnes uprostřed fotbalového zápasu tmavá obrazovka ! Odešla anténa, satelit, internetové připojení nebo co se vlastně stalo ?

Situace se dá sice pružně řešit přesunem do hospůdky s funkčním televizorem, ale toto rychlé řešení některé manželky nesou z neznámých důvodů velmi nelibě.

Technický servis

Největší fotbalové šílenství -  fotbalové mistrovství Evropy 2024 je za dveřmi a já jsem připraven zajistit, aby vám žádný zápas neutekl! Nabízím vám technickou pohotovost zaměřenou na odstranění poruch televizního příjmu, ať už pozemního nebo satelitního.

Jsem k dispozici v kteroukoli slušnou denní dobu bez ohledu na víkendy.

Nenechte si zkazit zážitek z fotbalového mistrovství!

Společná televizní anténa

Co jsem schopen vyřešit

V případě výpadku pozemního příjmu je možno obratem vyřešit veškeré možné situace.

Všechny potřebné komponenty (od nové antény, přes zesilovače, rozbočovače až po účastnický kabel mám k dispozici).

To samé platí i v případě společných televizních antén v bytových domech, kde výpadek je zvláště bolestný, protože může postihnout desítky uživatelů.

A co satelitní příjem ?

Opět veškeré komponenty mám skladem (satelitní paraboly, konvertory LNB a další).

Někdy pomůže v případě výpadku příjmu znovu pečlivě nasměrovat parabolu a fotbal jede dál. 

Různých problémů se satelitním příjmem může nastat celá řada, nebojte se proto ozvat, abyste nepřišli ani o jeden zápas.

satelit astra

logo telly 400x200

Speciálně pro zákazníky operátora Telly !

Vzhledem k tomu, že Telly o své zákazníky pečuje nadstandartně, mám jako exkluzivní partner Telly připravené na případnou okamžitou výměnu satelitní přijímače, konvertory (LNB), dekódovací moduly, karty, prostě vše potřebné. To samé platí i pro zařízení internetové televize Telly.

Ale ani zákazníci ostatních operátorů se nemusí ostýchat, pomohu všem.

Mé služby zahrnují :

  • Okamžitý zásah: Rychlé odstranění poruch televizního signálu přímo u vás doma. Jsem připraven dorazit k vám a zajistit bezproblémový příjem všech zápasů (s ohledem na ekonomickou stránku, jsem schopen rozumně dojet v rámci východočeského kraje).

  • Telefonické konzultace: Máte problémy s televizním příjmem? Zavolejte mi a poradím vám po telefonu, jak situaci vyřešit. Ze zkušenosti vím, že 90% závad se dá vyřešit po telefonické konzultaci.

  • Profesionální přístup: Jsem zkušený profesionál, který se postará o rychlé a efektivní odstranění jakýchkoliv technických potíží.

phone-solid.svg 605 240 909

Považujete uvedené informace za přínosné ? Podělte se o ně s ostatními prostřednictvím sociálních sítí !

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting