Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Nová televizní hudební stanice OK TV má odstartovat v květnu

V květnu tohoto roku má odstartovat nová hudební stanice OK TV. Informaci přinesl jako první portál mediaguru.cz. Nová celoplošná stanice se má podle licence zaměřovat nejen na hudbu, ale také lifestyle a českou zábavu.

OK TV

Za projektem nové hudební stanice stojí Jana Kaiserová, provozovatelka internetové televize TV Festival a producentka řady kulturních akcí včetně výstavy Mistři renesance nebo hudebního festivalu Votvírák. Jana Kaiserová už provozuje na internetu zmíněnou TV Festival, která nabízí proud videoklipů a české hudební produkce, jež by se mohla objevit i na obrazovce chystané OK TV. A stejně jako chystaná stanice je i TV Festival je hlavním mediálním partnerem letošního ročníku největšího českého hudebního festivalu Votvírák

Nová televize OK TV se ale nemá soustředit pouze na hudbu, pro televizi má vlastní talk show připravovat moderátor Aleš Cibulka. Ten na Instagramu zveřejnil video z natáčení prvního dílu pořadu Sejdeme se u Cibulky.

OKTV před zahájením

Kde naladit

Přestože je informace o spuštění nového programu dosud neoficiální, nová stanice má být šířena v multiplexu 24 společnosti Digital Broadcasting pokrývající 97,7 % území ČR.

Považujete uvedené informace za přínosné ? Podělte se o ně s ostatními prostřednictvím sociálních sítí !

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.