Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Mám zájem o satelitní Telly, ale můj televizor nemá FastScan

V dnešní době je satelitní divák náročný a vyžaduje, aby nemusel televizní programy svého operátora ladit ručně, což je více než pochopitelné.

V případě Telly je tato situace složitější. Předchůdce, Digi TV, tuto otázku neřešil, a proto  funkce FastScan (neboli automatické ladění programů) například v televizoru není výrobcem televizoru v případě satelitního operátora Telly vyřešena.

Použití Smart CAM modulu tak z vašeho nejan staršího televizoru udělá zařízení, které naladí satelitní progamy Telly automaticky a zároveň zařídí jejich automatickou aktualizaci bez zásahu uživatele.

CAM Telly

Smart modul Telly dokáže do podporovaného televizoru doplnit funkci FastScan (automatické ladění programů a jejich aktualizaci) automaticky.

V praxi to znamená, že i starší televizor vybavený satelitním tunerem, se dokáže použitím Smart CAM modulu Telly "naučit" automatickému ladění satelitních programů z nabídky Telly.

CAM modul Telly

Kolik taková "hračka" stojí

Smart CAM  modul stojí 1.000.-Kč a každý zákazník Telly si ho může objednat a nahradit svou Smart kartu tímto modulem, který přinese funkci automatického ladění.

Stále ladíte satelitní programy Telly ručně ?

Proč ? Pořiďte si Smart CAM Telly a máte po starostech.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.