Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Nejen Nova Sport 6 a MotoGP chytře

Řada sportovních fanoušků byla na základě přesunu vysílacích práv mezi jednotlivými vysílateli zaskočena a nyní horečně řeší, jak se ke svému oblíbenému sportu dostat. Ne jinak je tomu i v případě mistrovství světa silničních motocyklů MotoGP a bojových sportů, které je dostupné v našich podmínkách exkluzivně na stanici Nova Sport 6.

MotoGP

Seriál mistrovství světa silničních motocyklů se přesunul na nový program Nova Sport 6. Skupina Nova tento program (zatím) poskytla pouze společnosti O2 (zcela pochopitelně, mají stejného majitele) a dále je tento program dostupný již pouze u operátora Telly.

Telly zařadila tento program do své satelitní distribuce, ovšem pouze v klasickém (SD) rozlišení, což u dynamického sportu, kterým formule 1 bezesporu je, není zrovna moc koukatelné.

Naopak v internetové televizi Telly jsou programy Nova Sport 5 a Nova Sport 6 dostupné ve vysokém (HD) rozlišení.

moto gp jezdec

A právě balíček Sport internetové televize Telly může být vhodným doplňkem již přijímaných programů.

Je jasné, že měsíční poplatky za přijímané programy stoupnou, ale to je prostě holá realita a skalnímu fanouškovi nic jiného prostě nezbyde. Jde jen o to, zvolit nejvhodnější variantu kombinace televizních operátorů, která na jedné straně zaručí příjem všech požadovanýcj programů, na straně druhé pak minimalizovat náklady na takový mix operátorů. Vše samozřejmě záleží na preferovaných sportech.

Pokud si vezmeme jako příklad diváka, který používá satelitního operátora Skylink (programový balíček Kombi+), lze jej doplnit právě internetovou televizí Telly a balíčkem Sport v ceně 300.-Kč za měsíc. Oproti nabídce sportovních programů Skylink se tak nabídka obohatí o Nova Sport 6, Eurosport 1 a Eurosport 2. 

Podobných kombinací je samozřejmě celá řada a každý si musí sám podle svých preferencí vyhodnotit, jaká kombinace bude právě pro něj nejvýhodnější.

logo telly 400x200

Telly balíček Sport

Nova Sport 1, Nova Sport 2, Nova Sport 3, Nova Sport 4, Nova Sport 5, Nova Sport 6, Premier Sport 1, Premier Sport 2, Premier Sport 3, Premier Sport 4, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2, Arena Sport 1, Arena Sport 2, Golf Channel, Auto Motor Sport, ČT Sport

Co je k příjmu internetové televize Telly třeba

Majitelé moderních Smart televizorů mají situaci snadnou, lze do nich v drtivé většině případů nainstalovat aplikaci Telly, po zaplacení balíčku Sport do aplikace vložit párovací kód a vybrané programy lze ihned sledovat. podmínkou je samozřejmě rychlé a stabilní připojení k internetu, ostatně to platí obecně u jakékoli internetové aplikace pro Smart TV. Seznam televizorů, které podporují instalaci aplikace Telly naleznete na stránkách Telly.

Pro starší televizory je set top box

Zájemce o internetovou televizi Telly, který nemá podporovaný Smart televizor, případně používá starší televizní přijímač bez připojení k internetu není o možnost příjmu Telly nikterak ochuzen.

Pro tyto případy dodává Telly svým zákazníkům internetový set top box, který se propojí s televizorem pomocí kabelu HDMI a umožní tak příjem internetové televize Telly i na starých (ale stále hrajících) televizorech.

Ovládání a možnosti internetové televize Telly přes aplikaci i set top box jsou stejné

Arris VIP4205

Vlastnosti internetové televize Telly a balíčku Sport

  • v ceně balíčku je sledování na dvou zařízeních, lze rozšířit za příplatek až na šest
  • přehledný programový průvodce
  • pořad lze zastavit, přetočit, vrátit na začátek 
  • archiv pořadů 7 dní
  • nahrávání pořadů až 100 hodin na 30 dnů
  • internetovou televizi Telly je možno sledovat kdekoli na území EU

A to nejlepší na konec

Telly připravila pro své zákazníky neveřejnou cenovou nabídku i pro internetovou televizi a balíček Sport. Komplet (satelitní i internetová) neveřejná cenová nabídka Telly je dostupná v příspěvku Neveřejná nabídka Telly po registraci.

¨Pokud máte zájem o bližší informace, kdykoli mne kontaktujte telefonicky na 605 240 909, emailem, na chatu, dle libosti ...

Považujete uvedené informace za přínosné ? Podělte se o ně s ostatními prostřednictvím sociálních sítí !

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting