Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Nová možnost komforní komunikace

Jsem rád, že si tyto stránky našly své návštěvníky, kteří zde hledají například pomoc se svými problémy v oblasti příjmu DVB-T2 i satelitního vysílání, případně poptávají návrh a realizaci anténních systémů a podobně. 

Snažím se, aby každý pokud možno pohodlně a rychle našel co hledá. Je samozřejmé, že občas člověk potřebuje konzultaci nebo se na něco zeptat. Zvláště při úvodní debatě o zřízení nového anténního systému a dalších záležitostech s tím spojených je nutno prodiskutovat řadu věcí, kdy používat například email nebo chat není z hlediska rychlosti zrovna to pravé ořechové.

Jsem kontaktní kdykoli na telefonu, emailu i prostřednictvím chatu. Ale občas nastane situace, kdy by člověk přivítal, aby mohl položit dotaz bezprostředně při prohlížení stránek. Znamená to ovšem šáhnout po telefonu, najít příslušné číslo, vyťukat a ... Většinou to obnáší vstát od počítače, vzpomenout si, kam člověk naposledy mobil odložil a zkrátka "moc práce".

Proto jsem na své stránky implementoval novou možnost komunikace, a to vytočit mé telefonní číslo jedním kliknutím na tlačítko na stránce a uskutečnit hovor zdarma ihned, bez nutnosti dalších činností.

Nové tlačítko KLIKNI A VOLEJ

Tlačítko pro vytočení telefonického hovoru najdete v pravé dolní části části obrazovky pod okénkem chatu. Polohu tlačítka ukazuje červená šipka na  přiloženém obrázku. 

Tak jako je okno chatu dostupné kdykoli při procházení webových stránek, i tlačítko s možností okamžitého vytočení mého telefonního čísla vás bude provázet  na všech stránkách webu

Není třeba třeba zadávat žádné číslo, aplikace sama vytočí přímo mé číslo.

klikni a volej new

Technické řešení

Tento způsob telefonování nepoužívá žádné další aplikace (například Skype, Zoom, Teams a podobně), vystačí si pouze s internovým prohlížečem.

Jedná se čistokrevnou IP telefonii s využitím vlastností IP pobočkové ústředny a hovor se chová jako každý jiný telefonický hovor, to znamená, že jej lze přijmout, dále přepojovat, nechat "spadnout" na záznamník ...

Toto řešení v nejbližší době popíši i na těchto stránkách v rubrice IP telefonie pro další zájemce, protože si myslím, že by mohlo být zajímavé pro řadu dalších živnostníků jako jsem já.

Předpoklady a omezení

Jediným přepokladem je, že používáte multilmediální počítač (tablet) vybavený zvukovou kartou a mikrofonem (v dnešní době jde snad o všechny). Naopak jediným omezením (zatím) je, že není podporován prohlížeč Safari. To samé platí o použití s mobilním telefonem.

Je také nutno počítat s tím, že příchozí hovor není identifikován žádným vaším telefonním číslem, nemohu vám tedy zavolat zpět.

Zkuste si to

Pokud vás toto řešení doplnění komunikačních možností na webové stránky zajímá, nemáte zatím k anténám žádný dotaz, přesto vás to ponouká na příslušné tlačítko kliknout nebo jste prostě jen "hračička" a chcete vědět, co se po kliknutí stane, tak klidně klikněte. Sám se mezi "hračičky" počítám.

Těším se na slyšenou!