Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Provozovatel nové televizní stanice OK TV odhalil podrobnosti

Dne 7.5.2024 představil provozovatel nové zábavné, lifestylové a hudební televizní stanice na tiskové konferenci v sídle televize podrobnosti o novém programu.

Lifestylový program OK TV

Nová televizní stanice zahájí vysílání 16.května 2024 odpoledne. Více informací by se mělo objevit na stránkách televize OK TV, kde je dosud jen strohá informace o brzkém zahájení vysílání.

Ožila také Facebooková prezentace stanice.

Podrobnosti o programu, osobnostech televize a další detaily najdete na serveru televizniweb.cz.

OKTV brzy.jpeg

Sídlo má televize v bývalé budově pobočky Raiffeisenbank stavební spořitelny v pražské Hartigově ulici, kde se nachází i studio.V něm se už několik týdnů předtáčí zábavné pořady do vysílání.
Tiskovým mluvčím, vedoucím PR a dramaturgem je René Kekely. Ten působí jako externí scénárista a dramaturg také v České televizi, kde se podílí na pořadu 13. komnata, a natáčí také vlastní talk show Face to Face pro TV Seznam, Stream.cz a vlastní kanál na YouTube. Kekely je zároveň mluvčím pražského Divadla Metro a manažer zpěvačky Petry Janů.
Televize chystá i své vlastní pořady, jako například vědomostní soutěž  "Jeden na jednoho" s moderátorem Petrem Šiškou. Dalším odtajněným pořadem je pak talk show Petra Cibulky s názvem "Sejdeme se u Cibulky". Někdejší účastníci pěvecké reality show SuperStar Barbora Václavíková, Šárka Vaňková a Zbyněk Drda zase zveřejnili na Facebooku fotografii z natáčení pořadu "Hvězdy manéže". Na obrazovkách se také objevíí Eva Decastelo a Barbora Mottlová v pořadu "Holky na tahu"

Kde naladit

Nový hudební program OK TV zařadí do svého celoplošného multiplexu 24 jeho provozovatel Digital Broadcasting a obsadí jednu ze dvou předpřipravených programových pozic DB Test 1 nebo DB Test 2 (dosud na nich je vysílána statická informace o budoucím novém programu). Otázkou zůstává, jaký program by se mohl objevit na zbývající testovací pozici.

Vzhledem k tomu, že testovací pozice jsou součástí multiplexu již od 1.5.2024, lze je jednoduše naladit již nyní. Moderní televizory a set top boxy s automatickou aktualizací programů to zvládnou sami (v tom případě již asi máte naladěno), ostatní musí spustit opětovné ladění multiplexu 24 na kanálu, který místně přijímají.

Považujete uvedené informace za přínosné ? Podělte se o ně s ostatními prostřednictvím sociálních sítí !

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.