Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Odstartoval Canal+ Sport 2 a Premier Sport 3

S příchodem nového roku odstartovaly dva nové sportovní kanály, které spojuje jedno slovo - tenis. Tyto sportovní programy obohatí jak satelitní, tak internetovou nabídku operátorů.

Canal+ Sport 2

Spolenost Canal+ spustila ostré vysílání programu Canal+ Sport 2, který nabídne  přenosy z tenisových turnajů WTA a další související tenisový obsah (magazíny, rozhovory, nejlepší momenty.

Stanici CANAL+ Sport 2 nabízí exkluzivně jen společnost M7 Group, člen skupiny CANAL+, a to zákazníkům satelitní služby Skylink, tak i OTT služby Skylink Live TV a streamovací platformy CANAL+.

Program Canal+ Sport 2 bude vysílán ve dvou verzích pro Česko a Slovensko. Lišit se bude jen reklamou.

canal+ sport 2

premier sport 3

Premier Sport 3

Tenisové turnaje ATP od nového roku bude nabízet televizní operátor Telly na novém programu Premier Sport 3. Stanice již vysílá.

Programu je samozřejmě v nabídce operátora Telly a dále O2 TV, které jej provozuje. V současné době (ač probíhají další jednání) nenabízí tento program další operátor.

Program Premier Sport 3 bude vysílán ve dvou verzích pro Česko a Slovensko. Lišit se bude jen reklamou.

Fandové tenisu mohou být spokojeni s tím, že budou dostupné turnaje WTA i ATP. Co je asi nenadchne je skutečnost, že není v současné době jeden operátor, který by nabízel vše najednou, bude třeba pořídit předplatné (alespoň zatím) dvou operátorů.

Více informací najde zájemce na parabola.cz.

Považujete uvedené informace za přínosné ? Podělte se o ně s ostatními prostřednictvím sociálních sítí !

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.