Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Od 28.2. tohoto roku bude pořadí programů satelitního operátory Skylink jiné

Satelitní operátor Skylink od 28.února upravuje své pořadí kanálů pomocí FastScan. Tentokrát se nejedná o nějaké kosmetické úpravy, ale pořadí programů a logika jejich řazení je zcela odlišná od současného.

Co se změní ?

Je nutno zdůraznit, že kanály není třeba znovu ladit, nedochází ke změně parametrů ladění. Změní se pouze pořadí programů v tabulce FastScan.

Ti, kteří nepoužívají funkci FastScan, žádnou změnu nezaznamenají. Nové programy, tak jako doposud, budou muset nadále ladit ručně.

Satelitní přijímače a televizory si novou tabulku stáhnou sami, pouze dojde ke změně pořadí (číslování) jednotlivých programů

skylink logo

K čemu tato informace slouží

Zákazníci satelitní platformy Skylink obdrželi od provozovatele email s upozorněním na tyto skutečnosti.

Podle mé zkušenosti je však stále velké množství abonentů satelitního operátora Skylink, kteří email nepoužívají. Jde především o staší uživatele. Právě ti by mohli být po 28.únoru zaskočeni tím, že jejich oblíbené programy již nejsou na svých původních pozicích.

Novou tabulku s uspořádání programů od 28.února si můžete stáhnout ve formátu PDF. Pokud nejsou třeba vaši starší rodiče kamarádi s emailem, stáhněte jim tento seznam programů a vytiskněte. Ušetříte jim nervy.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.