Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Satelitní a internetová televize Telly

Dovoluji si oznámit, že jsem se stal certifikovaným prodejcem a technikem satelitní a internetové platformy Telly pro část východočeského kraje.

Operátor Telly

Televizní programy šíří Telly z družice THOR na pozici 1,0 stupně západně. Pro příjem těchto programů poskytuje Telly svůj box i dekódovací modul pro moderní televizory. Telly poskytuje své služby i prostřednictvím internetu opět s vlastním boxem, případně pomocí aplikace ve smart televizoru.

telly logo

Jak si stojí Telly v porovnání s ostatními platformami

Připravuji příspěvek s tímto tématem. Zkusíme srovnat dostupné satelitní a internetové platformy co se programové nabídky a cen týče. A předem prozradím, že Telly v tomto srovnání nevychází vůbec špatně.

Prodej služeb i servis

Pokud jste již zákazníkem Telly a potřebujete jakýkoli servisní zásah, můžete mně kdykoli kontaktovat na telefonu 605 240 909, na chatu, emailem, prostřednictvím Facebooku, záleží jen na vašem vkusu a preferencích.

Chcete-li se zákazníkem Telly nově stát, platí to samé. Navíc, veškeré komponenty (satelitní a internetové boxy, přístupové karty i moduly, satelitní antény a podobně), mám skladem. Od nápadu k realizaci tak nemusí uběhnout ani 24 hodin.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.