Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Nová stanice Sporty TV nově v pozemním DVB-T2 vysílání

Po sérii odkladů odstartovalo promo vysílání nového sportovního programu v pozemním DVB-T2 vysílání, zatím běží upoutávky. Ostré vysílání by mělo podle provozovatele začít v pátek 1.března 2024 v 15,00 hodin.

Novou sportovní stanici najdete v celoplošném multiplexu 23 Českých Radiokomunikací. Vysílání najdete na původní testovací pozici TEST 1. Program je vysílán v HD kvalitě (1440x1080p).

Nový sportovní program Sporty TV

Ze sportů, které stanice na webu prozrazuje, jde o volejbalovou ČEZ extraligu a Extraligu žen, florbalovou Livesport Superligu a ČEZ extraligu, házenou, basketbalovou Lega Basket Seria A z Itálie, tenis, fotbal, hokej, americký fotbal, dostihy, motosport, atletický mítink Indoor Tour Madrid 2024, cyklistiku, curling, boxlakrosovou NBLL a esporty. U řady sportů zatím televize neuvádí konkrétní soutěže.

Z dalších pořadů lze jmenovat Sám sobě koučem s Marianem Jelínkem, který v minulosti osobně pracoval pro hokejistu Jaromíra Jágra, magazín Sport bez obalu s fyzioterapeutem Michalem Novotným, magazín Zdravě na talíři s účastnicí letošního ročníku kuchařské show MasterChef Česko Petrou Kamencovou a talkshow Tess Flow s influencerkou a manželkou majitele Sporty TV Terezou Peterovou.

sporty TV 400x300

Sporty TV také již spustila oficiální profily na sociálních sítích FacebookInstagram, X (dříve Twitter)LinkedInTikTok a vlastní kanál na YouTube.

Kde a jak naladit

Jak již bylo řečeno, nová sportovní stanice začala vysílat na původní testovací pozici s označenim TEST 1 v multiplexu 23 Českých Radiokomunikací (v multiplexu se vysílá například hlaní program Nova, Nova Cinema, programy skupiny Barrandov a další).

Televizory a set top boxy s automatickou aktualizací kanálů mají bývalou testovací pozici TEST 1 (dnes Sporty TV) již delší dobu naladěnou, u TV přijímačů a set top boxů bez automatické aktualizace kanálů je třeba provést nové vyhledání na kanálu multiplexu 23.

Stanice byla přidána i do seznamu DVB-T2 programů (v editovatelné verzi DOC i PDF přímo k vytištění), které si můžete volně stáhnou v sekci Seznam programů.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.