Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

IP ústředna Yeastar S20

Zde si popíšeme příklad malé pobočkové IP ústředny, která poskytuje mnoho užitečných funkcí. Možná se ptáte, k čemu by byla doma dobrá ústředna (už sám název evokuje nějako "bednu", ve které to cvaká). Skutečnost je ale jiná.

Nenechte se mýlit, dále popsaná "ústředna" je půdorysem menší než školní sešit A5 a "tlustá" cca 3 cm. Takovou "placku" schováte kamkoli. Ústředna se připojí pouze jedním ethernet kabelem do vaší místní (domácí) sítě a kromě naprogramování je to veškerá instalace.

Představte si, že máte rodinný dům, kde bydlíte společně s dospívajícími dětmi a třeba ještě se svými rodiči. Jste také například živnostník, takže telefonní spojení je pro vás důležité.

Tato malá pobobočková ústředna umožní telefonování navzájem mezi pobočkami (tedy syn, dcera, obývák, kuchyň, děda s baičkou, komunikátor u branky a tak dále a tak dále). Připojíte si k ní několik vstupních státních linek (na podnikání, syn jinou, dcera jinou, děda s babičkou také svoji jinou, prostě podle libosti. Sami určíte, kde která linka bude zvonit, zda se to bude lišit podle času a dne v týdnu, variabilitě se meze nekladou.

Mezi pobočkami jde nejen "obyčejně" telefonovat, jdou použít také jako interkom, kdy stiskem jednoho tlačítka svoláte celou rodinu k nedělnímu obědu.

Chcete jako podnikatel nejprve oslovit volajícího prostřednictvím hlasové asistentky, informovat ho například o své nepřítomnosti, o novinkách, propojit tento hovor s dalšími prvky domácí automatizace. I toto tato ústředna umí. Záznam hovorů je samozřejmostí.

Rádi byste své protějšky při telefonování viděli ? Není problém, ústředna umí přenášet videohovory a pořádat dokonce i videokonference.

Nechcete zmeškat žádný hovor z pevné linky ? Aplikace do mobilního telefonu vám přinese pevnou linku ať jste kdekoli na světě.

Odchází vám potomek studovat na druhý konec republiky nebo světa a chcete zůstat ve spojení pokud možno zdarma a zachovat mu třeba jeho domácí pevnou lunku ? Nic jednoduššího, potomek si pouze na drém konci republiky nebo světa připojí přes internet svůj telefon a volá stejně jako z vedlejšího pokoje.

Podobných vychytávek umí tato malá krabička více.

Chcete si vyzkoušet třeba zmíněnou hlasovou asistentku ? Zavolejte na 499 399 785 a pohrejte si dosyta.

Yeastar S20

Tato malá IP telefonní ústředna dovoluje připojit až 20 poboček, tedy SIP telefonů.

Yeastar S20

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.