Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Program Skylink 7 vystřídá Canal+ Sport 2

Diváci, kteří sledují (přesněji řečeno sledovali) prémiový program Skylink 7 byli dnes nepříjemně překvapeni. Na programové pozici 7 (kde se dosud nacházel program Skylink 7) se objevila statická obrazovka, která informuje o jejho konci a brzkém nahrazení programem Canal+ Sport 2

Skylink 7

Skylink 7 byl první první exkluzivní program skupiny M7 (majitel Skylinku) pro internetové i satelitní předplatitele této platformy. Do nabídky Skylink byl zařazen 7.2.2019

Základem byly programové bloky, které se opakovaly, později bylo programové schéma obohaceno o další pořady včetně tvorby Canal+.

Mělo jit o programovou nabídku, ze které si vyberou všichni členové domácnosti, ale také aktuální a praktické informace určené speciálně pro zákazníky Skylinku. 

konec skylink7

Přichází Canal+ Sport 2

Jak informuje Skylink na statické obrazovce, program Skylink 7 bude nahrazen (kdy ovšem není uvedeno) novým programem Canal+ Sport 2. Vzhledem k tomu, že se Canal+ stal majitelem práv na přímé přenosy z turnajů WTA 1000 a WTA 500, vybraných turnajů WTA 250, a navíc také WTA Finals neboli populárního Turnaje mistryň, může být zařazení nového programu Canal+ Sport 2 logické.

Možná si zbývá jen povzdechnout, že alespoň kvůli elementární lidské slušnosti mohl provozovatel platformy své předplatile informovat vhodnou formou v nějakém obvyklém předstihu.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.