Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Hledám spolupracující anténní techniky

Pro připravovanou webovou aplikaci hledám ochotné spolupracující anténáře z celého území ČR.

O co by mělo jít ?

Často se mi v poslední době stává, že se na mě obrací lidé z různých koutů republiky s technickými dotazy, žádostmi o různé instalace a podobně. Pokud jsou v rozumném dosahu, určitě si poradím, ale někdy je to tak daleko, že se to nevyplatí ani jedné straně.

Byla by ale škoda takového potenciálního zákazníka úplně ztratit.

technik

Připravovaná aplikace

Zatím nechci uvádět příliš podrobností, ale v principu jde o to, že chci dát zákazníkovi odkudkoli (stejně se denně ozývají) možnost popsat jeho problémy (závady) a na základě nějaké diagnostiky mu jednak umožnit odstranit závadu vlastními silami (špatně přepnutý vstup TV a podobné záhady), druhak mu nabídnout službu nejbližšího anténního technika. A bylo by pouze na zákazníkovi, zda nabídnutý kontakt využije.

Koho a odkud hledám

Základní představa je taková, aby v každém okrese byl k dispozici spolupracující anténář tak, aby dojezdová vzdálenost při dnešních cenách byla pro obě strany přijatelná. A pokud zmiňuji anténáře, pak je asi dáno, o jakou specializaci se jedná. Pouze si dovolím zdůraznit, že by se mělo jednat o lidi, kteří se uvedenou činností živí a mají tedy IČO. Pro alespoň základní předpoklad kvality odváděné práce bych nepředpokládal lidi typu "Franta od vedle", čímž nechci apriori takový typ lidí nijakým způsobem ponižovat, ale jde o nějaké standartní  kvalifikační předpoklady.

Pro začátek bych tento koncept omezil na území ČR, v případě, že se ukáže funkčním a přínosným, jeho rozšíření na Slovensko je pak maličkost.

Odpověď na nevyslovenou otázku

Nemám sebemenší ambici na takové aplikaci vydělávat nebo dokonce parazitovat formou nějakých provizí nebo podobných nesmyslů, mám své práce dost. Jde pouze o to zkusit něco nového, protože jsou mezi námi kolegové, kteří mají práce nad hlavu ale i takoví, kteří budou za každou zakázku rádi. Doba je prostě nedobrá. A v neposlední řadě bych rád využil zájmu a dotazů potenciálních zákazníků, které vzhledem k vzdálenosti a nákladům prostě obsloužit nemohu.

Oslovilo vás to ?

Pokud ano, pak jednoduše přejděte po kliknutí na tlačítko registrace na příslušnou registrační stránku, kde po vyplnění příslušných údajů obdržíte potvrzovací email. V průběhu času pak budu všechny zájemce kontaktovat a upřesníme formu spolupráce. Zásadně by ale všechno mělo probíhat v maximální možné míře elektronickou formou.

Komentáře na této stránce otevírat nebudu, pokud máte nějaké dotazy, kontaktujte mě telefonicky na 605 240 909 nebo emailem na pavel.wunsch@privatnitechnik.cz

REGISTROVAT

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.