Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Vážení přátelé,

Od úterý 7.9. budu opět pokračovat v rekonstrukci a instalaci nových TV a SAT antén v Moravské Nové Vsi a okolních obcích postižených tornádem.

Tentokrát bych rád realizoval instalace na místech, kde je špatný přístup, není výlez na střechu, či jsou jiné překážky bránící obvyklé montáži.

Z toho důvodu budu mít k dispozici plošinu, se kterou jdou takové instalace realizovat. Protože pronájem plošiny není zrovna úplně levná záležitost, bylo by dobré, aby se v jeden den zvládlo co nejvíce těchto problematických instalací. Je třeba mít na paměti, že hodinová sazba plošiny je okolo 700.-Kč, náklady na 1 km cca 30 30.-Kč.

Aby byla instalace co nejlevnější, postupuji zásadně tak, že v jeden den pomocí plošiny instaluji antény na střechu a následující den (již bez potřeby plošiny) instalaci dokončím na půdě nebo v domě samém.

Tím se práce dramaticky zefektivní a zlevní.

Jestli proto máte pocit, že přístup na vaší střechu není jednoduchý (nebo dokonce z řady důvodů není možný vůbec) a bránilo vám to dosud instalovat nové antény pro příjem televizního signálu, dejte, prosím, co nejdříve vědět. Čím více montáží se podaří realizovat v jeden den, tím bude každá realizace levnější.

Rád bych také upozornil, že čas neúprosně běží a zanedlouho bude příjemnému "anténářskému" počasí konec.

Nevím, kolik dalších firem v oblasti působí, ale protože se v postižených obcích pohybuji každý týden, vidím, že bez potřebných TV antén stále zůstávají stovky domů.

Samozřejmě, že sledování TV není asi život a majetek zachraňující činnost a že na domech i uvnitř je stále hromada práce, ale je třeba také myslet na to, že na zasněženou střechu sotva někdo vyleze.

Zkrátka jako v tom přísloví :"Až se zima zeptá...".

Kontaktovat mě můžete kdykoli na telefonu 605 240 909, emailem (pavel.wunsch@privatnitechnik.cz), SMS nebo můžete využít nezávazného poptávkového formuláře ZDE.

Pavel Wünsch

Přidat komentář

Přehled komentářů

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.