Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Vážení přátelé,

stále pokračuji v rekonstrukci TV a SAT antén v oblastech postižených tornádem, ale potřebuji mít naplněnou kapacitu vždy od úterý do pátku v týdnu. Není to mantra, ale tak to zatím vychází, pokud by bylo potřeba, časový program přizpůsobím.

Vzhledem k tomu, že nejsem ze stejné oblasti, je pro mě mimo jiné důležitá také rentabilita. Čím více se přihlásí zájemců, tím je jednotlivá montáž levnější.

Pokud máte pocit, že přístup na střechu je natolik problémový, že bude vyžadovat plošinu (nebo jsou k použití plošiny jiné další důvody, například potřeba odstranění zřícené staré anténní konstrukce), zkuste se ozvat co nejdříve. V následujících týdnech bych opět objednal plošinu tak, aby se v jednom dni udělalo co nejvíce práce za co nejmenší náklady, neboť plošina je poměrně drahá záležitost.

Nechci malovat čerta na zeď, ale počasí nám nebude stále nakloněno, podzimní plískanice jsou za rohem a potom se těžko budou antény instalovat.

Kontaktovat mě stále můžete na telefonu 605 240 909, emailem (pavel.wunsch@privatnitechnik.cz), přes Facebook, Messenger, formou komentáře zde, prostě co je komu libo.

Pokusím se vždy reagovat obratem.

Pavel Wünsch

 

Přidat komentář

Přehled komentářů

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting