Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Vážení přátelé,

Ve dnech 27.7. až 31.7.2021 budu opět k dispozici zájemcům o rekonstrukci antén pro TV pozemní a satelitní vysílání.

Budu se pohybovat v obcích zasažených tornádem Moravská Nová Ves, Hrušky, Mikulčice, Lužice.

Strávil jsem tam již 14 dní a mám dobrý pocit z toho, že jsem mohl svým dílem pomoci řadě z vás tím, co ve svém oboru umím.

Jsem schopen na místě realizovat antény pro příjem pozemního i satelitního vysílání, včetně všech komponent rozvodu, materiálu mám dost.

Pokud bude mít kdokoli zájem, kontaktujte mě nejlépe telefonicky na čísle 605 240 909. Pokud bych nebral telefon, visím někde na střeše, v tom případě mi zašlete nejlépe SMS se jménem a adresou, ozvu se obratem sám.

Pouze připomínám, že pokud potřebujete vybudovat komplet nový anténní systém, rozhodně to významně urychlí skutečnost, že bude na příhodném místě na střeše (nejlépe tam, kde původně) připraven anténní stožár (trubka o průměru cca 40 až 50 mm, výška nad střechou okolo 1,5m). Mám sebou sice různé držáky, ale pokud je na místě již přichystán, jde práce daleko rychleji.

Pokud tedy máte možnost připravit budoucí stožár pro antény svépomocí, jenom dobře. Kdo tuto možnost nemá, na místě společně posoudíme situaci a navrhnu řešení.

Potřebné antény (pozemní i satelitní) mám v dostatečném množství včetně všech dalších potřebných komponent (kabely, konektory, slučovače, rozbočovače, zesilovače a další).

Pro rychlé uložení kontaktu na mě nabízím QR kód :

QR kontakt

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.