Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Od 20.prosince od 17,00 zahájí vysílání čtvrtý program slovenské veřejnoprávní televize s názvem Šport se zaměřením na sport a životní styl.

Nový kanál RTVS Šport bude divákům přinášet mnoho pořadů, přímých přenosů, sportovního zpravodajství, archivní materiály, magazíny a podobně.

Více konkrétních informací najdete například na www.parabola.cz.

Program bude dostupný divákům na Slovensku v pozemním vysílání, ale důležitá zpráva pro ostatní sportovní fanoušky je asi ta, že tento program má být od počátku v nabídce satelitního operátora Skylink.

V příhraničních oblastech se Slovenskem, tedy především na Moravě, bude možno tento program přijímat v rámci veřejnoprávního multiplexu slovenské televize. Postačí tedy pouze znovu naladit příslušný TV kanál. Komu by to dělalo potíže, kdykoli mne může kontaktovat, zvládneme to i telefonicky.

Nový sportovní kanál RTVS Šport má v roce 2022 nabídnout divákům všechny významné sportovní události, přeevším ZOH v Pekingu, MS v hokeji ve Finsku či MS ve fotbale v Kataru.

V souvislosti s těmito nejdůleitějšími sportovními událostmi také připomínám, že v našem regionu (Královéhradecký kraj) je možno v řadě míst přijímat polské programy, kde je mimo jiné k dispozici neplacený program TVP SPORT HD a bývá dobrým zvykem polské televize při příležitosti takových velkých sportovních událostí, jako jsou například ZOH spustit příležitostný TV program (v pozemním vysílání volně). Při příležitosti LOH vysílal program TVP 4K (ano, dokonce v rozlišení UHD) volně řadu přenosů z LOH a dá se předpokládat, že zimní olympijské hry nebudou vyjímkou.

Zájemci o prověření příjmu polských programů mě mohou kdykoli kontaktovat, to samé platí i pro bytové domy.

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting