Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Vážení přátelé,

dnes a denně se setkávám při své práci s uživateli TV přijímačů, kteří nemají naladěny všechny dostupné programy nebo naopak mají v seznamu programů i několik set položek, z nichž samozřejmě drtivá většina již neplatí. V případě používání set top boxů platí to samé.

Někomu to je jedno, jinému to může činit potíže. A především naše babičky a dědečkové s tím mívají mnohdy zásadní problém.

Vytvořil jsem proto seznam všech českých DVB-T2 programů, které jsem seřadil podle nějaké logiky, to znamená všechny programy České televize, programy TV Nova, Primy, programy Barrandova a nakonec ten zbytek.

Tento seznam při svých servisních pracech zákazníkům předávám a mám ověřenou zkušenost, že jsou za něj velmi vděční. 

Především starší diváci ocení, že (ačkoli TV přijímač i set top box dovolují navolit požadovaný program různými způsoby) stačí zmáčknout číselné tlačítko daného programu a ejhle!, je tam. Často se setkávám i s tím, že si uživatelé tvoří podobné seznamy sami, různě psané tužkou, přeškrtané a podobně.

Předpokládá to samozřejmě nutnost programy naladit a seřadit dle přiloženého seznamu.

Zkuste potěšit své rodiče, babičky a dědečky a nalaďte jim TV přijímač či set top box podle tohoto seznamu, seznam vytiskněte (nejlépe vložte do průhledného obalu), nechte jim ho v blízkosti TV, vysvětlete, k čemu to je. Budou vás mít rádi.

Seznam programů je k dispozici ke stažení ve formátu pdf  a word v hlavní nabídce v rubrice KE STAŽENÍ/Seznam programůVerze pdf je vhodná "k okamžité spotřebě", to znamená rovnou vytisknout a použít, verzi word lze vzít jako základ a libovolně jí editovat nebo doplnit.

Seznam samozřejmě budu pravidelně aktualizovat, pokud dojde k nějakým změnám. Zrovna tak přivítám jakékoli podněty ke zlepšení nebo úpravy.

Přidat komentář

Přehled komentářů

 • Chybějící kanaly

  18. 9. 2022 13:13:43 | Meixnerova Božena

  Bydlím v novém Jičíně místní čast Žilina, a nejdou mi na frekvenci 666000 naladit nova action, Gold, fun a jiné programy??! Je nějaká výluka nebo na dvb t2 jsou tyto programy zrušeny??? Děkuji za odpověď!!!

  Odpovědět | Zobrazit odpovědi

  • Prima

   21. 5. 2023 10:36:44 | Milan Doubek

   nelze naladit Prima-pozemní vysílání DVBT-vysílač Krašov

   Odpovědět

 • Pomoc

  17. 7. 2023 17:36:04 | Miroslav Hanzl

  Dobrý den. Potřebuju poradit, jak propojit anténu s televizi

  Odpovědět

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting