Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Satelitní operátor Skylink rozšířil nabídku sportovních programů

Od středy 13.září 2023 rozšířiů satelitní operátor Skylink svou nabídku sportovních programů o Nova Sport 3 a Nova Sport 4.

Nova Sport 3

Ať už jste fanoušky fotbalu, tenisu, motorek, basketbalu nebo smíšených bojových umění, díky Nova Sport 3 už vám neutečou žádná utkání vašich oblíbených sportovních hvězd. Podívejte se na zápasy prestižní UEFA Champions League, Superpoháru UEFA, španělské LaLigy, německé 1. a 2. Bundesligy, italské Serie A nebo si pusťte Moto GP, NBA nebo NHL.

nova sport 3

nova sport 4

Nova Sport 4

Nenechte si ujít utkání vašich oblíbených sportovních hvězd a špičkových týmů! Máte raději fotbal, tenis, hokej nebo basketbal? Na Nova Sport 4 si vybírat nemusíte!

Oba nově zařazené programy jsou součástí programového balíčku Kombi+ operátora.

Přijímače a televizory vybavené funkcí FastScan není třeba nijak nastavovat, naladění proběhne automaticky. Program Nova Sport 3 najdete na programové pozici 102, program Nova Sport 4 pak na pozici 103.

Majitelé satelitních přijímačů, které nesjou vybavené funkcí automatického ladění FastScan, najdou parametry pro naladění na stránkách operátora nebo například na serveru Parabola.cz.

Skylink také aktualizoval svou tabulku ladění FastScan (došlo k drobnému posunu číslování ostatních sportovních programů), její aktuální verzi najdete na stránkách operátora nebo v sekci KE STAŽENÍ.

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting