Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Stanice Sport 5 zřejmě definitivně končí

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání zahájila s provozovatelem stanice Sport 5 (společností Bohemian Marketing & Promotion , a.s, která patří podnikateli Antonínu Charouzovi) správní řízení o odebrání licence.

Stanice byla v nabídce kabelových i satelitních operátorů a šířena v pozemním celoplošném DVB-T2 multiplexu.

Stanice nevysílá již od 13. července

Stanice přestala vysílat 13. července tohoto roku a provozovatel Radu pro rozhlasové a televizní vysílání neinformoval o žádných technických problémech, čímž porušil podmínky vydané licence.

sport5 logo

Satelitní a kabeloví operátoři již tuto stanici vyřadili ze své nabídky, v pozemním DVB-T2 vysílání byla taktéž tato programová pozice zrušena. Provozovatel programu teď bude mít v rámci správního řízení o odebrání licence prostor pro své vy\jádření.

Vzhledem k tomu, že provozovatel stanice, společnost Bohemian Marketing & Promotion rozhodla dne 1.7.2023 o svém zrušení a vstoupila do  likvidace, dá se předpokládat, že konec této stanice bude zřejmě definitvní.

Také webová ani facebooková prezentace stanice Sport 5 nebyla již drahnou dobu aktualizována a stanice ani neinformovala o nějakých technických problémech.

Zkrátka taková náhlá smrt.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.