Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Oktagon a Premier Sport 4

Náplní nového sportovního programu Premier Sport 4 budou zápasy bojových umění. Nový sportovní program organizace Oktagon MMA začíná 25.října 2023 a jako první televizní operátor jej zařadí do své nabídky platforma TELLY a slovenská DIGI Slovakia, od listopadu 2023 by se měl stát součástí nabídky O2 TV, další operátoři z řad distributorů kanálů Premier Sport o zařazení Premier Sport 4 jednají.

Premier Sport 4

Program přinese jak již bylo řečeno přímé přenosy zápasů bojových umění.

Bude vysílat 7 dní v týdnu 24 hodin denně a mimo přímých přenosů nabídne záznamy zápasů MMA, tématické magazíny  a dokumenty.

premier sport 4

Oktagon MMA

OKTAGON MMA je jednou z největších evropských organizací pořádajících turnaje v bojových sportech v Česku, na Slovensku, v Německu a nově i ve Velké Británii. Turnaje Oktagon sledují miliony diváků v 64 zemích světa. Od letošního listopadu si všechny turnaje mohou na televizní obrazovce vychutnat i diváci Telly.

Fanoušci bojových sportů uvidí jako první turnaj OKTAGON 48, který proběhne v sobotu 4. listopadu v Manchesteru.

Během šestihodinového turnaje dojde i na titulový zápas v muší váze, kde své síly změří Aaron Aby, atlet, který bojuje nejen v kleci, ale i s osudem, s Eliasem Garciou, který mimo UFC nikdy nenašel přemožitele. Českým fanouškům se představí také známé tváře jako Zdeněk Polívka, Jakub Bahník či Alex Lohoré. Dojde na finále napínavé Oktagon výzvy a v jednom z nejzajímavějších duelů večera se proti sobě postaví český policista Jaroslav Pokorný s irským „darebákem“ Shemem Rockem, který strávil 10 let na útěku za zločin, který nespáchal, ale vůči strážcům zákona dodnes cítí zášť.

Přístup k vysílání budou mít zdarma všichni zákazníci Telly. Sledování přímých přenosů turnajů však bude zpoplatněno (princip pay-per-view). V den turnaje bude pro sledování nutné zakoupit balíček Oktagon za 400 korun, respektive v předstihu za 320 korun. Předprodej balíčku k turnaji OKTAGON 48 začne 30. 10. 2023.  

Kanál Premier Sport 4 bude 7 dní v týdnu, 24 hodin denně mimo živé přenosy OKTAGON turnajů vysílat i záznamy MMA zápasů a tematické magazíny – například reality show s profesionálními bojovníky OKTAGON Výzva, dokument Cesta na OKTAGON, magazín OKTAGON News, rozhovory s bojovníky Bez Rukavic nebo minisérii Na Dohled.

Záznamy turnajů organizace OKTAGON budou k dispozici nově také na kanálu Premier Sport 1 a Premier Sport 2, které v Česku vysílají například operátoři Telly, O2 nebo T-Mobile Czech Republic a na Slovensku Slovak Telekom a DIGI Slovakia.

Jak to bude fungovat

Program Premier Sport 4 bude dostupný všem zákazníkům TELLY s výjimkou turnajů, na které je potřeba si zakoupit takzvanou vstupenku v ceně 320.-Kč (předprodej nebo 400.-Kč (v den konání turnaje).

Zákazníci TELLY, kteří si nekoupí vstupenku na příslušný turnaj, nebudou mít v určitém období dostupný kanál Premier Sport 4. V době konání turnaje se kanál v sobotu o půlnoci přepne do placeného režimu a zůstane v něm do středeční noci.

  • v satelitní televizi se klientům na programu Premier Sport 4 zobrazí hláška o nedostupnosti programu v balíčku
  • v OTT službě se program Premier Sport 4 nezobrazí v nabídce vůbec

Vstupenku je možno objednat a zaplatit online přes webové stránky TELLY. Po platbě přes platební bránu (VISA, Master Card, Google Pay, Apple Pay) se balíček do několika vteřin aktivuje. Zakoupený balíček platí vždy na období data turnajového dne a následující 4 dny po něm.

Na uvedené stránce je také mnoho doplňujících informací k nové službě.

Oktagon a TELLY

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.