Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Nová televizní stanice DVTV v multiplexu 23 ?

Řada diváků zaregistrovala informaci, že ve středu 26.června 2024 proběhne společná tisková konference zástupců DVTV a Českých Radiokomunikací. Informace proběhla například na serveru parabola.cz nebo televizniweb.cz. Nová televizní stanice by se měla objevit na některé z tesovacích pozicích (TEST 1 až TEST 3) v multiplexu 23.

Protože jsem nikde nenašel žádný mediální výstup z této tiskovky, zapátral jsem sám a dozvěděl jsem se strohou informaci, že tisková konference byla zrušena z důvodů dovolených a nová stanice DVTV by se měla v multiplexu 23 objevit na podzim.

DVTV

DVTV je česká zpravodajská internetová televize. Mezi lety 2014 a 2022 dodávala videoobsah pro zpravodajský server Aktuálně.cz vydavatelství Economia, v červenci 2020 spustila také vlastní placený web s rozšířeným obsahem. Jádrem obsahu projektu jsou každodenní, přibližně 20minutová interview s politiky, umělci, vědci a dalšími osobnostmi o politických a společenských otázkách. Zakladatelskou dvojici moderátorů Martina Veselovského a Danielu Drtinovou v minulosti doplňovali Filip Horký, Emma Smetana, Michael Rozsypal a Daniela Brzobohatá.

DVTV 300x200

DVTV v pozemním multiplexu zřejmě až na podzim

Sám jsem nabyl dojmu, že start této bezesporu zajímavé televizní stanice je, jak se říká, skoro na spadnutí, ale zdá se, že si na ni budeme muset ještě nějakou dobu počkat. Nechme se tedy překvapit.

Považujete uvedené informace za přínosné ? Podělte se o ně s ostatními prostřednictvím sociálních sítí !

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting