Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

TELLY rozšiřuje okruh podporovaných televizorů

Pokud chceme sledovat internetovou televizi na starším klasickém televizoru, neobejdeme se bez takzvaného set top boxu daného poskytovatele. Řešení je to samozřejmě funkční, ale majitelé moderních SMART televizprů volají po aplikaci, která umožní sledování vybraného internetového televizního operátora přímo v televizoru bez nutnosti používat set top box. Důvod jasný - ovládní je daleko jednodušší a dovoluje používat pouze jedno dálkové ovládání při zachování všech funkcionalit internetového příjmu (nahrávání pořadů a podobně.

Řada výrobců televizorů používá svůj operační systém, a proto je nutné, aby daný operční systém podporoval instalaci požadované aplikace, neboli aplikace musí být napsána pro daný operační systém. Na to je třeba při koupi televizoru pamatovat. Více k tomuto tématu v příspěvku Kupujeme televizor.

Satelitní a internetová televize TELLY proto rozšiřuje portfolio podporovaných televizorů a reaguje tak na požadavky uživatelů.

Aplikace TELLY nově pro operační systém VIDAA OS

Nově je k dispozici aplikace pro televizory využívající operační systém VIDAA OS. jedná se především o značku HISENSE, ale i další, které tento operační systém využívají, tedy JVC, Toshiba, Sencor, Nexus, Strong a další.

Aplikace Telly podporuje všechny pokročilé funkce, které zákazníci znají již z ostatních operačních systémů. Všechny odvysílané pořady se automaticky ukládají do 7denního archivu pořadů. Pořady lze spouštět zpětně od začátku, zastavit přehrávání anebo posunout vpřed. Nechybí ani možnost ukládání nahrávek až na 30 dní do kapacity 100 hodin. Všechny pořady se zároveň na domovské obrazovce přehledně řadí dle žánrů a hodnocení. Zákazníci si mohou vytvářet i vlastní seznamy kanálů.

operační systém VIDAA

Pro které televizory je aplikace TELLY dostupná

Pro televizory Hisense s VIDAA OS je aplikace dostupná pro následující modely:

9602 2K U5 – ✔
9602 4K U5 – ✔
9900 4K U6 – ✔
72671EU 2K U5 – ✘ (bude k dispozici později v průběhu roku)
72671EU 4K U5 – ✔
6886 AU 4K U4 – ✘ (bude k dispozici později v průběhu roku)
6886 EU 4K U4 – ✘(bude k dispozici později v průběhu roku)

Pro Samsung Smart TV je aplikace nově dostupná pro televize od roku výroby 2016 až 2023.

Aplikace lze stahovat v příslušných „storech“ daných výrobců. Vedle aplikací pro televize Samsung a VIDAA má Telly i vlastní aplikace pro operační systémy LG OS, Android TV, Google TV a Apple TV. Telly lze také sledovat na mobilních telefonech a tabletech (Android a iOS/iPadOS), ve webových prohlížečích a set-top boxech. Více o podporovaných zařízeních naleznete na stránce: telly.cz/zarizeni.

Víte, že ...

  • internetová televize TELLY je pravidelně na základě nezávislých testů vyhodnocena jako nejlepší a nejstabilnější (viz tento příspěvek) ?
  • existuje možnost souběžného sledování satelitní i internetové televize v rámci jedné nabídky na 6 zařízeních současně ?
  • existuje neveřejná cenová nabídka na kombinaci internetového a satelitního sledování TV ?
  • neveřejná cenová nabídka je v případě přechodu od jiného operátora naprosto neporazitelná ?

Ne ?

Pak není nic jednoduššího než navštívit pro bližší informace stránky TELLY a pro neveřejnou cenovou nabídku mě kontaktovat.

Považujete uvedené informace za přínosné ? Podělte se o ně s ostatními prostřednictvím sociálních sítí !

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.