Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Satelitní a internetová televize TELLY

Původní značka DIGI TV  působila na trhu již od roku 2006. V roce 2010 byla první, která vám do ČR přinesli vysílání Premier League. A když v roce 2015 vstoupila do DIGI česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP, začal teprve fičák. Zkvalitnila příjem televizního signálu, začala přidávat HD kanály a práva na sportovní ligy rozšířila o ATP, Bundesligu, LaLigu, Serii A a mnohé další. Spustila také prodej pevného internetu a televizi přes internet, kterou si nyní můžete pustit na chytrých televizích, mobilech nebo třeba na počítači.

O Telly

Telly je jako vy. Nečeká, až budou v televizi dávat něco zajímavého, ale chce, aby se program uměl přizpůsobit volnému času diváka. Chce mít na výběr, chce se umět vrátit k tomu, na co neměla minulý týden čas, a taky chce zkoušet novinky a být kompatibilní s moderními zařízeními. Máme rádi inovace, ale chceme zavádět pouze ty, které jsou užitečné. Telly je také jednoduchá, má přehlednou nabídku a ovládá se na pár kliknutí.

telly logo

V čem může být nabídka televize Telly zajímavá ?

Satelitních a internetových poskytovatelů televizního vysílání u nás existuje celá řada. Jejich nabídka je v řadě případů velmi podobná, u Telly je velmi zajímavá nabídka sportovních kanálů, které dnes "hýbou světem". Přehled programových balíčků TELLY.

Telly není ale pouze poskytovatelem programů přes satelit, ale je zároveň i internetovým operátorem. I zde je nabídka velmi zajímavá, doporučuji navštívit přímo stránky operátora Telly.

Vzhledem k tomu, že jsem partnerem Telly, v případě zájmu mně kdykoli kontaktujte a jistě najdeme vhodnou nabídku právě pro vás. Případná realizace je pak otázka několika hodin i o víkendech a svátcích.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.