Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Jak dnes jako první informoval server Parabola.czukončí mediální skupina M7 Group, provozovatel internetové a satelitní platformy Skylink, pilotní provoz digitální pozemní placené televize pod názvem Anténa+.

Služba Anténa+ byla k dispozici divákům především v Praze a okolí a nabízela balíček placených programův DVB-T2 multiplexu společnosti Prague Digital TV na kanale 46 z vysílačů Ládví, Strahov a Zelený pruh. Příjem byl však možný i v poměrně vzdálených regionech, například i u nás na Hořicku.

Podrobný popis (dnes již skoro bývalé) služby najdete v příspěvku Služba Skylink Anténa+.

Z vyjádření provozovatele, společnosti M7 Group :

Celkem 18 měsíců pilotního provozu neprokázalo, že by rozšíření stávajících možností příjmu placených televizních programů o pozemní vysílání mělo významný komerční potenciál. Byť za tu dobu službu Anténa+ vyzkoušelo několik stovek uživatelů, většina z nich začala postupně preferovat internetovou televizi Skylink Live TV, která se pro ně díky bohatší programové nabídce a doplňkovým službám stala lepší alternativou.

Všem stávajícím zákazníkům bude internetová televize Skylink Live TV nadále k dispozici se zvýhodněným programovým balíčkem Smart, který obsahuje navíc dalších 43 programů. O ukončení pilotního provozu a přechodu na novou nabídku budou v dostatečném předstihu informováni.

Provoz bude ukončen ke dni 30.6.2022.

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting