Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Už máte naladěno ?

Dnes, 1.března 2023, začal vysílat v pozemním DVB-T2 multiplexu 23 Českých Radiokomunikací nový program Spektrum home, který byl dosud součástí placené nabídky satelitních operátorů. Nový program obsadil programovou pozici, která se dosud identifikovala jako TEST 3.

Spektrum home

Spektrum Home, programová novinka v DVB-T2, je lifestylová a zábavní stanice, která se soustředí na poskytování velkého výběru filmů, seriálů, inspirativních a relaxačních faktografických pořadů, jako jsou domácí kutilové, interiérový design, architektura, nemovitosti, cestování a zahradničení.

spektrum home

Kde naladit

Program šíří České Radiokomunikace ve svém celoplošném pozemním DVB-T2 multiplexu 23, který aktuálně obsahuje programy TV Nova, Nova Cinema, TV Barrandov, Kino Barrandov, Barrandov Krimi, TV Noe, Seznam.cz TV, Spektrum Home a rozhlasové programy Rádio Dechovka, Český Impuls, Rádio Impuls a Ukrajinske Radio. Multiplex dále obsahuje ještě tři testovací pozice Test-1, Test-2 a Test-4, které se v budoucnu mají využít pro další programy.

Jak naladit 

Televizory a (vyjímečně některé set top boxy) s automatickým laděním naladí tento program automaticky.U ostatních přístrojů je třeba provést ruční ladění, to znamená provést nové naskenování kanálu, na kterém přijímáme shora uvedené programy. Pro oblast velké části východních Čech se jedná o kanál 31 (vysílač Černá hora) a kanál 34 (vysílač Krásné).

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting