Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Výluka vysílače Hradec Králové Chlum

Společnost Digital Broadcasting, provozovatel multiplexu 24, plánuje na 3.července 2023 výluku svého vysílače Hradec Králové Chlum, který vysílá na kanálu 45 programy celoplošného multiplexu 24. Důvodem jsou standardní servisní práce na vysílací technologii.

Provoz bude  tento den přerušen od 10,00 do 16,00 hodin s tím, že reálnou dobu přerušení šíření se bude provozovatel  snažit minimalizovat.

Vysílač Hradec Králové Chlum

Vysílač multiplexu 24 je umístěn nedaleko Hradce Králové na věži rozhledny. Vysílá s výkonem 10 kW na kanálu 45.

Současné věži předcházela od roku 1899 o něco menší, též ocelová věž. Vzhledem k jejímu technickému stavu ale byla v roce 1999 rozebrána a odvezena do šrotu. Ihned se začalo s výstavbou nynější příhradové rozhledny.
Výška věže je 55,6 metrů a vyhlídkovou plošinu najdete ve výšce 34,6 metrů. Výstup na rozhlednu zajišťují dvě lomená schodiště.

vysílač Chlum

Dotčené televizní programy

Nova, Nova Action, Nova Fun, Nova Gold, Nova Lady, JOJ Family, Paramount Network, CS Mystery, RELAX, REBEL, ABC TV, SPORT 5, ŠLÁGER ORIGINÁL, ŠLÁGER MUZIKA, V1, Nickelodeon Ukraine Pluto TV a Televize přes anténu

Dejte vědět především babičkám a dědečkům

Především starší diváci a senioři jsou na výpadky televizního vysílání velmi citliví a občas začnou zmatkovat. Dejte jim proto včas o nedostupnosti těchto programů v uvedený den vědět, ušetříte sobě i jim nervy.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.