Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Výpadek programu Barrandov Krimi v pozemním DVB-T2 vysílání

Nějak se nám v pozemním DVB-T2 vysílání rozmohl takový nešvar, pomalu mizí různé stanice. Prostě (po Cimrmanovsku) takový zlý, nepěkná věc. Skoro jakoby nám ty televizní programy hynuly na úbytě ... Naposledy takto nedávno odkráčel program Sport 5.

Tentokrát výpadek postihl stanici Barrandov Krimi, kdy v pozemním DVB-T2 vysílání je pouze černá obrazovka bez zvuku a EPG (elektronického programového průvodce). Satelitní distribuce (dosud) funguje.

Barrandov Krimi

Barrandov Krimi (dříve Barrandov Plus) je třetím televizním kanálem skupiny TV Barrandov. Jeho vysílání bylo zahájeno 16. května 2015 Je dalším spuštěným kanálem skupiny TV Barrandov po kanálu Kino Barrandov, který začal vysílat o měsíc dříve.

barrandov krimi

Důvod výpadku je jasný - peníze

Na stránkách provozovatele není o příčině výpadku distribuce programu Barrandov Krimi v DVB-T2 pozemním vysílání žádná zmínka, ale vyjádření mluvčí provozovatele multiplexu 23 (České Radiokomunikace) je jasné :

„Vysílání programu Barrandov Krimi bylo dne 25.7. v 10:00 v celé síti DVB-T2 MUX 23 pozastaveno na základě smluvních podmínek." 

Je evidentní, že skupina Barrandov má problémy s placením za distribuci svých programů vysílateli, t.j. Českým Radiokomunikacím, kterým nezbývá nic jiného, než dlužníka tímto důrazným způsobem upozornit, že za poskytnuté služby se prostě platí.

Program Barrandov Krimi opět v provozu

Dnes, 26.7.2023 přibližně okolo 16,00 bylo vysílání programu opět obnoveno.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.