Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Všechny programy Barrandov mimo provoz

V noci z pátku 19.1. na sobotu 20.1.2024  přestaly fungovat všechny televizní kanály společnosti Barrandov televizní studio, která provozuje programy TV Barrandov, Barrandov Krimi a Kino Barrandov. Namísto televizního programu se vysílá monoskop.

Televize zhasla!

Tak komentuje situaci kolem televize Barrandov deník Blesk a dále uvádí, že skupině Barrandov televizní studio, která televizní programy provozuje, byla v noci na sobotu odpojena elektřina.

Celý článek deníku Blesk najdete zde.

Barrandov mimo provoz

Podle informací Blesku byla televize  odstavena od přívodu elektřiny. Stalo se tak jen několik dní poté, co společnost skončila v exekuci a byly jí obstaveny účty. V posledních letech se Soukupovo (majitel skupiny) podnikání potýká s potížemi, loni proto do jeho firem včetně televize vstoupil nový investor.

Hlavní stanice TV Barrandov i sesterské kanály Barrandov Krimi a Kino Barrandov vysílají jen barevné pruhy s nápisem Skupina Barrandov a hodinami.

Totální výpadek programů skupiny Barrandov televizní studio se týká všech způsobů šíření televizních programů, tedy pozemního televizního DVB-T2 vysílání, satelitního vysílání i vysílání přes internet.

Aktualizace

Přibližně v 10,30 (20.1.2024) byl provoz všech programů obnoven.

náhradní zdroje Barrandov TV

TV Barrandov jede na dieselové agregáty

Jak uvádí v něděli 21.1.2024 Extra.cz, dodávka elektrické energie byla vyřešena dieselovými agregáty. Je to samozřejmě jen nouzové řešení, které není ideální a pro standartní provoz televize je nemyslitelné.

Možná nás čeká v souvislosti s programy TV Barrandov nejedno překvapení.

Celý článek Extra.cz ohledně TV Barrandov najdete zde.

Výpadek televize Barrandov očima šprýmařů

Výpadek televize Barrandov, ač se nejedná o nějakou žertovnou záležitost, vyvolal na sociálních sítích velkou odezvu, která potvrdila, že Češi jsou prostě národ šprýmařů.

Například Seznamzpravy.cz uvedl na svých stránkách koláž Tomáše Břínka (alias TMBK) .

pruhy Jaromíra Soukupa

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.