Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Warner TV spustil promo vysílání

Na bývalé testovací pozici TEST 4 v multiplexu 23 Českých Radiokomunikací se objevilo promo vysílání nového televizního programu Warner TV skupiny Warner Bros Discovery. Zatím běží smyčka s oznámením zahájení vysílání 2.dubna 2024

Soudě podle zájmu ve vyhledávačích a ostatně i na těchto stránkách, je Warner TV velmi očekávaný program. 

Warner TV

Warner Bros. Discovery provozuje v České republice již osmnáct placených lineárních televizních kanálů (Discovery, Eurosport 1, Eurosport 2, Eurosport 4K, HGTV, TLC, Travel Channel, Investigation Discovery, Cartoon Network, Cartoonito, CNN, Food Network, Animal Planet, HBO & HBO 2 & HBO 3, Cinemax & Cinemax 2). Warner TV tak bude prvním kanálem společnosti, kterou bude českým divákům nabízet zdarma.

warner promo

tiskovka WBD

Nový program bude mimo celoplošný DVB-T2 multiplex 23 dostupný i na dalších platformách

Program Warner TV bude mimo celoplošný DVB-T2 multiplex 23 zařazen i do programových balíčků dalších televizních operátorů :

Telly, Magenta TV (T-Mobile), Vodafone TV, Elsat, Poda, SledováníTV, Grape SC, Lepší TV, Antik, FlixPro a Sweet TV. S dalšími operátory Warner Bros. Discovery jedná.

Oficiální adresa webu bude warner-tv.cz

Webová prezentace Warner TV není dosud dostupná, má se spustit až 2.dubna 2024.

Warner Bros. Discovery používá celosvětově adresu warnertv+příslušná národní doména, logicky by tedy u nás měla být prezentace na adrese warnertv.cz.

Tuto doménu si však 19.1.2024 dle údajů správce domény CZ NIC registroval občan SR a nabízí jí k prodeji. Společnost Warner Bros. Discovery má ale na své straně dostatek právních nástrojů, jak ji získat do svého vlastnictví, protože Warner TV je registrovaná obchodní známka

Warner Bros. Discovery má také registrovanou doménu warner-tv.cz, na které je v tuto chvíli (28.3.2024) zatím ne příliš funkční prezentace Warner TV v polštině.

Od čtvrtka 28.3.2025 16,00 funguje adresa www.warner-tv.cz normálně.

warner-tv.cz

Co Warner TV nabídne divákům

Warner TV bude vycházet ze své bohaté knihovny filmů a seriálů společnosti Warner Bros. Discovery. Českého diváka chce zaujmout pravidelnými tematickými večery, kdy každé úterý přinese scifi filmy, v pátek filmové hity a každou neděli „příběhy se superhrdiny“. Nabídne seriály jako Superdrbna a Uklízečka. Své vysílání na českém trhu zahájí dopoledne 2.dubna 2024, večer uvede v hlavním vysílacím čase od 20,00 hodin film 2001:Vesmírná Odysea.

Další podrobné a vyčerpávající informace najdete v článku Filipa Rožánka v článku Vše, co chcete vědět o Warner TV. První pořady a jak ji naladit na serveru DigiZone.cz

Program nové stanice od úterý 2.4.2024 lze již nyní najít na adrese tvprogram.cz, aktualizovaný seznam dostupných DB-T2 programů si můžete stáhnout v sekci Seznam programů.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.