Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Telly bourá žebříčky internetových televizí

I v letošním roce  se Telly zapojila do několika nezávislých uživatelských testů, které měly za cíl vybrat tu nejlepší internetovou televizi na českém trhu. Srovnání neunikla celá řada oblíbených operátorů poskytujících internetovou televizi.

Hodnoceno bylo mnoho kritérií, od nabídky programů, počtu zařízení v ceně, možnosti pronájmu set-top boxu, nahrávání pořadů a zpětné zhlédnutí až po samotnou cenu služby a kvalitu zákaznické podpory. Zajímá vás, jak Telly dopadla v porovnání s konkurencí? Přečtěte si recenze.

O paketu Telly

Koncem srpna 2006 dala Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) zelenou digitální satelitní placené televizi Digi TV na českém trhu. V praxi začala bojovat o abonenty bojovat s konkurenčními satelitními službami.

V roce 2015 byla představena Nová DIGI TV.  DIGI TV byla atraktivní také pro sportovní fanoušky, jimž přináší exkluzivní nabídku fotbalu (španělská La Liga), tenisu (ATP World Tour) a bojových sportů (Enfusion Live). Pro ryze sportovní příznivce je k dispozici samostatný balíček SPORT PLUS.

Dne 1. dubna 2020 byla služba Digi TV rebrandována na Telly.

telly logo

Co může Telly nabídnout ?

Mimo nejlepší internetové televize na trhu nabízí Telly také satelitní distribuci.

Na místech, kde je svatý klid, ale signálu, aby člověk pohledal, doporučuju Telly starý dobrý příjem televize přes satelit. Bohatý výběr kanálů přináší doslova do každého koutu České republiky. A že je vám bližší hvězdné nebe nad hlavou, nohy v trávě a že nejste zrovna technický typ, nevadí. Instalaci satelitní televize Telly zajistí technik.

A jaké programy u satelitní televize Telly najdete ? Seznamte se s obsahem balíčků satelitní televize Telly.

A co takhle nějaké vánoční překvapení ?

Na podpultovou nabídku se zkuste se zeptat svého nejbližšího prodejce Telly.

Jo, málem bych  nezapomněl, prodejcem a servisním technikem Telly pro Hořice a část východočeského kraje jsem právě já.

Najdete mě na telefonu 605 240 909, televizi Telly můžete mít doma za pár hodin.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.