Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Vážení přátelé,

jak jsem již avizoval, vytvořil jsem pro oblasti postižené tornádem stavebnici antén (jedná se o stejné typy a kombinace, které bych na místě použil i já), které si lze nově objednat v mém eshopu, který jsem kvůli této akci speciálně založil.

Stavebnice je primárně určena těm, kteří dosud nemají možnost příjmu pozemního televizního vysílání, protože po rekonstrukci svých domů dosud nebyl čas i na rekonstrukci anténních systémů.

Rád bych pomohl i s jejich montáží, ale čas mi to již nedovoluje a především počasí již nepřeje několikadenním výjezdům na jižní Moravu.

Tím samozřejmě není vyloučeno, že průměrně šikovný kutil nebude schopen si mnou navrženou sestavu namontovat sám a zajistit sobě i blízkým poklidné sledování vánočních programů. Jistě lze vystihnout hodinku času k montáži (víc to nezabere), kdy nebude pršet či sněžit.

Více o této stavebnici například zde.

Abych byl schopen udržet nějaký pořádek v objednávkách a jejich vyřízení, založil jsem  pro tento účel jednorázový eshop na těchto stránkách, který najdete v hlavním menu nebo přímo zde.

Nečekejte ovšem propracovaný systém eshopů, tak jak je znáte u velkých dodavatelů. Využil jsem pouze možnosti svých stránek, které vytvoření jednoduchého eshopu umožňují a nemyslím si, že bych do budoucna možnosti dále zdokonaloval. Jedná se tedy o jednorázovou akci u příležitost pomoci lidem v oblastech postižených tornádem si svépomocí a jednoduše zajistit příjem základních pozemních televizních programů.

Zatím jsem do svého eshopu zařadil pouze základní variantu, t.j.stavebnici pro jeden televizor s možností příjmu českých a slovenských (nekódovaných) programů. Pokud bude patřičný zájem, rozšířím nabídku i o ostatní varianty, tedy pro dva a více televizorů (jedná se o základní variantu doplněnou o rozbočovač, případně zesilovač s napájecím zdrojem).

Eshop ještě není finálně dohotoven, nenajdete tam výběr způsobu a ceny přepravy. Pro jednoduchost uvažuji o dobírku Českou poštou, cenu tam doplním.

Nic však již nebrání si stavebnici případně objednat. Rychlost expedice bude záviset na množství, obalovém materiálu a podobně. 

Ale žádný strach, všichni, kteří si stavebnici objednají, budou na Vánoce určitě telvizi sledovat.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.