Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

V multiplexu 24 skončil program Nickelodeon UKraine Pluto TV

Společnost Paramount ukončila svůj bezplatný program Nickelodeon Ukraine Pluto TV, pro ukrajinský trh však připravuje novou verzi programu stanice Nickelodeon, která bude spuštěna 1.7.2023.

Dle provozovatele multiplexu 24, společnosti  Digital Bradcasting, bylo šíření programu ukončeno v souladu s platnými smlouvami s provozovatelem programu

Nickeodeon Ukraine Pluto TV

Kromě bezplatného vysílání v pozemní síti DVB-T2 byla stanice k dispozici také v nabídkách řady kabelových a IPTV operátorů.

Stanice Nickelodeon Ukraine Pluto TV byla spuštěna v březnu 2022 jako reakce ruské invaze na Ukrajinu. Společnost Paramount se následně se svými partnery snažila tímto krokem usnadnit začlenění dětských uprchlíků v jednotlivých evropských zemích.

Nickelodeon Ukraina pluto

Kde nyní hledat ukrajinské televizní vysílání

Po ukončení ukrajinského zpravodajského programu 1+1 a nyní následně i programu Nickelodeon Ukraine Pluto TV v pozemním DVB-T2 vysílání je k dispozici celá řada ukrajinských programů vysílaných prostřednictvím satelitu i na území České republiky. K jejich příjmu není třeba žádného speciálního vybavení, příjem je možný s parabolou běžného rozměru (80 cm). 

Další informace k příjmu ukrajinských programů lze najít ve starších příspěvcích Satelitní příjem ukrajinských programů, dále pak Ještě jednou na téma příjmu ukrajinských programů z družice, nebo Snadný příjem ukrajinských TV programů v bytových domech. Další informace k tomuto tématu v ukrajinštině naleznou zájemci v rubrice Ukrajina.

Pokud máte jakékoli dotazy k příjmu ukrajinských televizních programů na území České republiky (ať již jde individuální nebo skupinový příjem v bytových domech), kdykoli mně kontaktujte telefonicky na 605 240 909 , emailem na pavel.wunsch@privatnitechnik.cz, prostřednictvím chatu ...

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.