Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Skupina Nova spustí stanice Nova Sport 5 a Nova Sport 6

Motoristickému sportu bude věnovat skupina Nova dva nové sportovní kanály, které spustí 29. února. Placené stanice Nova Sport 5 a Nova Sport 6 nabídnou především exkluzivní přenosy závodů Formule 1, ale i další motoristické sporty.

Jaký obsah přinesou nové kanály

V pořadí pátý a šestý kanál pod značkou Nova Sport nabídne špičkový motorsport v čele s exkluzivní licencí na Formuli 1.

Fanoušci motorsportu si na nových prémiových stanicích budou moct vychutnat kompletní pravidelné exkluzivní přímé přenosy F1 na Nova Sport 5 a MotoGP na Nova Sport 6. Ty budou na obou stanicích doplněny závody WorldSBK (mistrovství světa superbiků) a vybranými fotbalovými zápasy z prestižních evropských fotbalových lig, jako jsou Bundesliga, LaLiga a Serie A

Nova Sporty 400x300

Kde nové programy najdeme

Stanici Nova Sport 5 nabídnou svým zákazníkům distributoři O2 Czech Republic a Skylink, Stanice Nova Sport 6 bude k dispozici v nabídce O2 Czech Republic. S dalšími distributory nyní probíhají jednání.

V současné době je jisté, že oba kanály budou k dispozici na O2 TV, Telly bude mít oba tyto nové programy také (viz příspěvek TELLY zařadí Nova Sport 5 i Nova Sport 6), Skylink má jistý program Nova Sport 5. Ostatní operátoři údajně s Novou dále vyjednávají.

Považujete uvedené informace za přínosné ? Podělte se o ně s ostatními prostřednictvím sociálních sítí !

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.