Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

TELLY zařazuje Nova Sport 5 i Nova Sport 6

Satelitní a internetová televize Telly zařazuje do své nabídky oba nové sportovní kanály Nova Sport 5 i Nova Sport 6

Nova Sport 5 a Nova Sport 6

Přímé přenosy zápasů UFC, nejprestižnější světové MMA organizace, bude nově exkluzivně vysílat kanál Nova Sport 6. Na něm se diváci mohou těšit na živé přenosy všech nadcházejících galavečerů UFC včetně bohatého doprovodného programu. UFC tak doplní kompletní sezónu motocyklových závodů MotoGP, která se na kanále Nova Sport 6 bude taktéž výhradně vysílat.

Další změna nastává u přenosů závodů Formule 1, které bude od letošní sezóny exkluzivně vysílat kanál Nova Sport 5. Jeho zařazením do své programové nabídky tak bude Telly pokračovat ve vysílání F1 jako dosud. Přímé přenosy začínají 29. února, kdy se v rámci Velké ceny Bahrajnu vozů Formule 1 odjedou tréninkové jízdy. Kromě nich bude nový kanál Nova Sport 5 u všech 24 letošních závodů F1 vysílat i kvalifikační jízdy a samozřejmě hlavní závod.

Nova Sport 5,6 400x300

Kanál Nova Sport 5 bude dostupný v Telly balíčcích Sport, Střední a Velký. Zájemci o Nova Sport 6 jej najdou v balíčcích Sport a Velký. Spuštění je naplánované na 29. února 2024, aby diváci viděli již první Velkou cenu Formule 1.

Součástí dohody je i prodloužení práv na vysílání kanálů Nova Sport 3 a Nova Sport 4, kde na diváky čekají špičkové fotbalové zážitky v Lize mistrů UEFA nebo v evropských ligách.

Zdroj :  www.telly.cz

TELLY se se tak stává velmi zajímavým operátorem z pohledu nabízených sportovních programů. Více o TELLY a především o neveřejné cenové nabídce tohoto operátora v příspěvku Proč přejít právě k TELLY.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.