Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Nový hudební program v multiplexu 24

Do multiplexu 24 by dnes zařazen nový hudební program Óčko Black. Dle vyjádření provozovatele multiplexu 24, společnosti Digital Broadcasting, se jedná o tříměsíční zkušební vysílání.

Stanice Óčko Black je šířena v SD kvalitě (960x544) v kodeku HEVC (H.265) se zvukem ve formátu AAC-LATM.

Óčko Black

Provozovatelem stanice je Stanice O, kdy rozhodnutí o udělení licence Radou pro rozhlasové a televizní vysílání bylo vydáno 4. prosince 2018. Óčko Black se zaměřuje na žánry hip-hop, soul rock and roll atd. Stanice odstartovala 5. února 2019. Cílová skupina stanice jsou diváci ve věku 15–30 let, primárně obyvatelé měst. Je distribuována placeným operátorům na kabelu, satelitu nebo prostřednictvím IPTV.

Óčko black expres

Kde a jak naladit

Hudební program Óčko Black se stal součástí multiplexu 24, který přenáší programy Nova, Nova Fun, Nova Action, Nova Gold, Nova Lady, Relax, Rebel JOJ Family, CS Mystery, Paramount Network, Sport5, ABC, Šláger Originál, Šláger Muzika, Nickelodeon Ukraine, V1.

Moderní televizory a některé set top boxy naladí nový program automaticky, u starších typů televizních přijímačů a většiny set top boxů je nutné ruční ladění. Je proto nutné znovu naskenovat kanál, na kterém jsou přenášeny shora uvedené programy. 

Pro úplnost dodejme, že program Óčko Black je spolu s programem Óčko Expres dostupný i v Regionální síti 12 ( Praha a okolí, kanál 47) a Regionální síti 8 (v našem kraji vysílač Hradec Králové - Hoděšovice, kanál 38).

O praktických zkušenostech příjmu Regionální sítě 8 z vysílače Hradec Králové - Hoděšovice v Hořicích a okolí více v příspěvku Příjem regionální sítě 8 na kanálu 38 z Hradce Králové v Hořicích.

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting