Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Nový sportovní program v nabídce Skylink

1.srpna 2022 zařadí satelitním operátor Skylink nový sportovní program CANAL+ Sport. Sportovní fanoušci a především fanoušci fotbalu již s předstihem vědí, že francouzská společnost CANAl+ (vlastník značek Skylink a freeSAT) koupila na příští 3 roky práva na Premier League.

Skylink již zveřejnil v jakých balíčcích bude program dostupný. Novinkou je, že bude možnost ho zakoupit jako samostatný balíček, který bude obsahovat pouze tento program. Podrobnosti na stránkách Skylinku v příspěvku Premier League od srpna na novém programu CANAL+ Sport.

Canal+ Sport

V současné době je jisté, že tento program bude v nabídce Skylinku a bude také určen abonentům freeSAT.

S ostatními operátory CANAL+ dosud vyjednáván, není tudíž jasné, komu dalšímu CANAL+ práva přenechá.

Canalplussport2

Důležité upozornění pro zákazníky freeSATu

Jak ve svém příspěvku o novém sportovním programu uvádí doslova Skylink,"CANAL+ Sport bude od 1. srpna součástí nabídky programů platforem Skylink a freeSAT na satelitu Astra 23,5°E".

Co to znamená ?

Nic více a nic méně než to, že  distribuce tohoto programu bude probíhat výhradně přes družici ASTRA 3B na pozici 23,5 stupně východně, zatímco drtivá většina (s výjimkou nových předplatitelů) uživatelů freeSAT přijímá programy z družice THOR na pozici 0,8 stupně západně.

Pokud tedy stávající zákazník freeSAT bude chtít sledovat tento program, bude muset přetočit parabolu z družice THOR na ASTRA 3B. Více o přechodu zákazníků freeSAT na distribuci programů Skylink najdete na stránce Jak na přechod z freeSAT na Skylink.

Na této stránce se mimo jiné dozvíte nejen o důvodech přechodu distribuce programů z družice THOR na ASTRA 3B, ale také co je dobré v rámci přechodu udělat, co je k tomu potřeba a jak se přechod řeší se Zákaznickým oddělením freeSAT. A kromě jiného si zde zájemci o přetočení paraboly z blízkého i širšího okolí Královéhradeckého a Pardubického kraje mohou tuto službu online objednat na stránce Objednávka přetočení satelitní antény.    

Chcete dostávat podobné novinky ze světa satelitního i pozemního  příjmu televizních a rozhlasových programů? Chcete být informováni o výlukách televizních vysílačů?

Nic jednoduššho, přihlaste se k odběru emailovího newsletteru zadání své emailové adresy do formuláře v levé části stránky.

A budete v obraze !

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.