Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Kamerový systém zřejmě budou zvažovat především majitelé rodinných domů a větších areálů, je samozřejmě možná instalace kamerového systému v bytovém domě za předpokladu, že se obyvatelé na jeho potřebě dohodnou.

K čemu je kamerový systém dobrý ? Jako inspirace mohou posloužit následující videa :

Jak je z přiloženého videa patrno, život prostě přináší i takové situace, které by jistě za normálních okolností nikdo nepředpokládal. Nezkušená řidička nezvládla ve stresu své vozidlo a tím došlo k naprosto kuriózní nehodě.

V tomto případě se nikomu nic nestalo, majitelé "nabourané" nemovitosti byli doma a celá věc se vyřešila bez problémů. Vozidlo nakonec odjelo i "po svých".

Ne vždy ale podobné situace končí podobným způsobem.

Další inspirací může být i toto video :

Video neobsahuje zvuk. V okamžiku poplachu se rozsvítí i světlo a zároveň aktivuje siréna. Jak je z videa patrno, nezvaný návštěvník při rozsvícení světel a za zvuku sirény prchá.

Také tento incident skončil pro majitele objektu dobře, protože potenciální zloděj se dále nedostal a z pozemku utekl. Kamerový záznam byl předán Policii ČR, která z něj dokázala exportovat poměrně slušné fotografie zloděje, nicméně vypátrán nebyl.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.